Čas na serveru 21:34:57

Aukce LXXXV./2022

Vojtěch Preissig - Květina

Vojtěch Preissig
Květina

Id: 381406

kombinovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 13,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 49

Vlastimil  Košvanec - Cérečky

Vlastimil Košvanec
Cérečky

Id: 383004

olej/plátno, rozměr 60 x 56 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Slávka Krátká - Okrajová čtvrť

Slávka Krátká
Okrajová čtvrť

Id: 383205

aryl/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popis a autorské razítko

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Salvador Dalí - Božská komedie

Salvador Dalí
Božská komedie

Id: 385101

dřevoryt/ruční papír, rozměr listu 33 x 26 cm, značeno v tisku vpravo dole, papír s vodoznakem, nerámováno, volně loženo, přiloženy dva díly knihy LE PARADIS

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Antonín Mánes - U brány

Antonín Mánes
U brány

Id: 386001

olej/plátno, rozměr 27 x 31 cm, neznačeno, doba vzniku kolem 1820, malba lokálně poškozena, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

31 000

Detail

  Autor neurčen - Terč (netopýr)

Terč (netopýr)

Id: 376701

malba/dřevo, rozměr 74 x 67 cm, v ploše otvory po střelách, ve spodní části datace, terč se skládá ze dvou kusů dřeva, stav viz foto

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 58

Václav Špála - Dívka v krajině

Dívka v krajině

Id: 381408

ručně kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 61

Adolf Born - Císař Rudolf II. v alchymistické laboratoři

Císař Rudolf II. v alchymistické laboratoři

Id: 382701

litografie, rozměr listu 64 x 47,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

 Josef Holub - Říční krajina

Josef Holub
Říční krajina

Id: 384502

olej/karton, rozměr 43 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 60

Josef Jíra - Egypt

Josef Jíra
Egypt

Id: 388004

akvarel/papír, rozměr 50,5 x 71 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 53

Josef Multrus - Děvče v kroji

Josef Multrus
Děvče v kroji

Id: 383101

olej/plátno,rozměr 60,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 57

Endre  Nemes - Serenáda

Endre Nemes
Serenáda

Id: 383701

olejová tempera/deska. rozměr 43 x 26 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku díla 30./40. léta min. století, vystaveno 1947 viz foto, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

28 000

Detail

Bohdan Kopecký - Z vesmíru

Bohdan Kopecký
Z vesmíru

Id: 385202

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr viditelný 70 x 99 cm, značeno a datováno vpravo, oboustranně zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan Saudek - Final photograph

Final photograph

Id: 381206

fotografie/papír, rozměr listu 31 x 32 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, levý horní roh v minulosti přeložen, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

27 000

Detail

Robert Jiran - Opočívající

Robert Jiran
Opočívající

Id: 383401

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Příhozy: 56