Čas na serveru 04:08:01

Aukce LXXXV./2022

Čestmír Kafka - Architektura

Čestmír Kafka
Architektura

Id: 383703

olej/strukturální malba/deska, rozměr viditelný 60 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorsky datováno, olištováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Andy Warhol - Beránek

Andy Warhol
Beránek

Id: 385501

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 32/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Stanislav Lolek - Lišáci

Stanislav Lolek
Lišáci

Id: 386801

olej/plátno, rozměr 55 x 107 cm, značeno vpravo dole, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 51

Vladislav Vaculka - Dívka s paraplíčkem

Vladislav Vaculka
Dívka s paraplíčkem

Id: 376708

olej/plátno, rozměr 61 x 50 cm, značeno vpravo nahoře s datací, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 70

Mirek Kaufman - Abstraktní kompozice

Mirek Kaufman
Abstraktní kompozice

Id: 378602

olej/plátno, rozměr 140 x 116 cm, značeno vpravo dole, původní olištování

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Olbram Zoubek - Klíčnice

Klíčnice

Id: 379001

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 43 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1994, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Účastníci: 28

Příhozy: 54

Jan Koblasa - Horizontály III

Jan Koblasa
Horizontály III

Id: 385003

akryl/sololit, rozměr 42 x 58 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, získáno přímo z ateliéru autora, přiložen certifikát pravosti díla

Vyvolávací cena:

33 333

Detail

Jiří Anderle - Džbán

Džbán

Id: 386102

lept/pastel/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 35 x 25 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Vladimír Boudník - Ryba

Vladimír Boudník
Ryba

Id: 380205

grafika, rozměr ve výřezu 8,5 x 11 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Příhozy: 78

Ivan Bukovský - Salome

Ivan Bukovský
Salome

Id: 381401

olej/sololit, rozměr 140 x 105 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

32 100

Detail

Adolf Born - Vzrušující lov

Vzrušující lov

Id: 380502

litografie/papír, rozměr listu 65,5 x 51 cm, značeno a popsáno ve spodní části, chráněno plexi, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Zdeněk Sýkora - Struktura

Zdeněk Sýkora
Struktura

Id: 385103

razítky ručně tištěná struktura/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 59

Oldřich Kulhánek - Sebastian

Oldřich Kulhánek
Sebastian

Id: 381806

litografie/papír, rozměr ve výřezu 76 x 59 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 500

Detail

Josef Mánes - V horách

Josef Mánes
V horách

Id: 380203

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 200

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 53

Karel Hodr - Mořské pobřeží

Karel Hodr
Mořské pobřeží

Id: 383803

olej/plátno, rozměr 105 x 147 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

31 001

Detail

Příhozy: 64