Čas na serveru 01:20:52

Aukce LXXXV./2022

Olbram Zoubek - Ruka s ratolestí

Ruka s ratolestí

Id: 381502

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 59

Pietro Annigoni - IL GERMOGLIO

Pietro Annigoni
IL GERMOGLIO

Id: 382801

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 23 x 17,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Gustav  Porš - Moře s plachetnicí

Gustav Porš
Moře s plachetnicí

Id: 386203

olej/deska, rozměr ve výřezu 18,5 x 26,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, publikováno v monografii Gustav Porš S paletou Vysočinou, jedná se o plenérovou práci ze série z Balkánu, malba drobně poškozena

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Jindra Kocourek - Praga Piccolo

Jindra Kocourek
Praga Piccolo

Id: 380903

olej/deska, rozměr 25 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

17 400

Detail

Otakar Číla - Motiv z Číny

Otakar Číla
Motiv z Číny

Id: 380204

kombinovaná technika kvaš/papír, rozměr ve výřezu 49 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

Jan  Zrzavý - Mladík

Mladík

Id: 384302

hollarotypie, kolorováno/pastel/papír, rozměr ve výřezu 10 x 8,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

Emil Filla - Zátiší

Emil Filla
Zátiší

Id: 383203

dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 23 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Josef  Šíma - Kompozice

Josef Šíma
Kompozice

Id: 382804

lept/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 501

Detail

Robert Jiran - Tenis

Robert Jiran
Tenis

Id: 383402

olej/plátno,rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Otakar Číla - Albánský bojovník

Otakar Číla
Albánský bojovník

Id: 385201

olej/karton, rozměr 66 x 50,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, poškozený původní řezaný rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Albín Brunovský - Horúce leto III

Albín Brunovský
Horúce leto III

Id: 377803

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan Rapin - Dívka s perlou

Jan Rapin
Dívka s perlou

Id: 383501

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Adolf Born - Veselý výlet

Veselý výlet

Id: 386101

litografie/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 27 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan Saudek - Rty

Rty

Id: 379701

fotografie, rozměr viditelný 33,5 x 51,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložena pohlednice a výstavní katalog, mírné poškození v ploše

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Zdeněk Sýkora - Linie

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 385104

barevná serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail