Čas na serveru 08:57:36

Aukce LXXXV./2022

Jiří Šalamoun - Maxipes Fík

Jiří Šalamoun
Maxipes Fík

Id: 382102

ultrafán, fáze z filmu, rozměr 22,5 x 31,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

Příhozy: 55

Marie Čermínová - Toyen - Zrcadlo

Marie Čermínová - Toyen
Zrcadlo

Id: 382601

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 50

Emil Filla - Kubistické zátiší

Emil Filla
Kubistické zátiší

Id: 383204

dřevoryt/papír, velikost ve výřezu 21 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 52

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské

Id: 383302

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 28 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 55

Vladislav Vaculka - Paridův soud

Vladislav Vaculka
Paridův soud

Id: 385804

olej/překližka, rozměr 68 x 55 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, drobné oděrky v malbě, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 600

Detail

Příhozy: 65

Marie Čermínová - Toyen - Věnce

Marie Čermínová - Toyen
Věnce

Id: 375011

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 35 cm, značeno v tisku s datací i tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložena kopie potvrzení o číslování listu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Josef  Svoboda - Stromovka

Josef Svoboda
Stromovka

Id: 383005

olej/plátno, rozměr cca 90 x 90 cm, značeno vlevo dole, neodborně přetřený dekorativní rám, vytáhlé plátno, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Karel Černý - V parku

Karel Černý
V parku

Id: 385805

kresba tužkou/papír, rozměr viditelný 29,5 x 40,5 cm, značeno a datováno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Olbram Zoubek - O. orantka

O. orantka

Id: 381503

papírový reliéf, rozměr ve výřezu 41 x 19,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Josef Váchal - Vedra

Josef Váchal
Vedra

Id: 375013

barevný dřevoryt/papír, rozměr listu 35 x 25,5 cm, značeno v tisku a perem vpravo dole, číslo listu 2, nerámováno, volně loženo, přiložena kopie potvrzení o číslování listu

Vyvolávací cena:
3 800

21 000

Detail

Čchi Paj-š’ - Větvička

Čchi Paj-š’
Větvička

Id: 380104

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 17,5 cm, značeno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 57

Antonín Pelc - Casablanca

Antonín Pelc
Casablanca

Id: 384503

kombinovaná technika/olej/tempera/papír, rozměr 64 x 47,5 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

21 000

Detail

Příhozy: 50

Ota Janeček - Maskovaná postava

Maskovaná postava

Id: 379401

pastel/papír, viditelný rozměr 28,5 x 12,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně původní štítek, stav viz foto, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

20 499

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 381203

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan  Zrzavý - Strom poznání

Strom poznání

Id: 381405

kombinovaná litografie se zlatotiskem/papír, rozměr ve výřezu 22 x 19,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail