Čas na serveru 19:11:08

Aukce LXXXV./2022

František Kaván - Vřesoviště

František Kaván
Vřesoviště

Id: 378202

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno hůře čitelně vpravo dole, poškozené novodobé rámování, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 78

Pravoslav Kotík - Muž s koněm

Pravoslav Kotík
Muž s koněm

Id: 381403

olej/sololit, rozměr 50 x 34 cm, značeno monogramem vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 77

Jaroslav Klápště - Kostelík

Jaroslav Klápště
Kostelík

Id: 382401

olej/karton, rozměry 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

72 000

Detail

Příhozy: 50

Robert Jiran - Sedící dívka

Robert Jiran
Sedící dívka

Id: 385102

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno, autorské razítko na zadní straně

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Příhozy: 79

Josef Písecký (Liška) - Pohled na Dubrovník

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 385301

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, krakelována a místy vypadaná, lokálně neodborně zrestaurovaná místa, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
9 500

71 000

Detail

Joža Uprka - Mladá mamička

Joža Uprka
Mladá mamička

Id: 381301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 51 x 35,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 63

Emil Filla - Zápas lva

Emil Filla
Zápas lva

Id: 384202

perokresba tuší/lavírovaný akvarel/tužka/papír, rozměr listu 30,1 x 22,2 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka spící pod hvězdami

Marie Čermínová - Toyen
Dívka spící pod hvězdami

Id: 378702

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 18 x 12 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 74

Gustav  Porš - Předjaří u vody

Gustav Porš
Předjaří u vody

Id: 386301

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, rám poškozený, publikováno v monografii Gustav Porš S paletou Vysočinou na str. 65, po obvodu zesílené plátno, napnuto na nový blind rám, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 78

Vlastimil Zábranský - Dívka

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 380001

olej/karton, rozměr 30 x 22 cm, značeno a popsáno uprostřed dole, na zadní straně autorsky značeno a datováno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

66 001

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 63

František Ringo Čech - Týnský chrám a škola

František Ringo Čech
Týnský chrám a škola

Id: 377602

olej/plátno, rozměr 70 x 45 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Kája Saudek - Kájasútra

Kája Saudek
Kájasútra

Id: 378816

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr lokálně poškozeného listu 36 x 30 cm, značeno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

62 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 58

Kája Saudek - NA!

Kája Saudek
NA!

Id: 380103

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr viditelný 29 x 20 cm, značeno a popsáno v ploše, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 58

Ivan Ouhel - Krajina

Ivan Ouhel
Krajina

Id: 381102

olej/plátno/překližka, rozměr 79 x 59 cm, značeno a datováno uprostřed dole, rámováno

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 69

Mirek Kaufman - Postava

Mirek Kaufman
Postava

Id: 378601

olej/plátno, rozměr 145 x 120 cm, značeno vpravo dole, původní olištování

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 76