Čas na serveru 04:36:10

Aukce LXXXV./2022

Jan  Bauch - S koněm

Jan Bauch
S koněm

Id: 381202

kombinovaná technika tuš/akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 27 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Příhozy: 52

Rudolf Guba - Rybáři na moři

Rudolf Guba
Rybáři na moři

Id: 383801

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Příhozy: 54

Vojtěch  Sedláček - Zastávka u rybníka

Vojtěch Sedláček
Zastávka u rybníka

Id: 384701

tempera/karton, rozměr 45 x 43 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu, malba v ploše poškozena, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Lutobor Hlavsa - Abstraktní zátiší

Lutobor Hlavsa
Abstraktní zátiší

Id: 385803

kombinovaná technika/lak/olej/plátno, rozměr 44,5 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 700

Detail

Mikoláš Aleš - Lev

Mikoláš Aleš
Lev

Id: 382106

tužka/papír, rozměr v půlkruhovém výřezu 15 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 503

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 58

František Cína - Jelínek - Jihočeský rybník

František Cína - Jelínek
Jihočeský rybník

Id: 383003

olej/plátno, rozměr 50,5 x 70,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rozeschlý dekorativní rám

Vyvolávací cena:

18 502

Detail

Jan Saudek - 120 km/hod.

120 km/hod.

Id: 380207

litografie/papír, rozměr listu 50 x 60 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Trýzeň duše

Marie Čermínová - Toyen
Trýzeň duše

Id: 380302

kolorovaná zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14,7 x 10,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Interview No 1

Oldřich Kulhánek
Interview No 1

Id: 381808

litografie/papír, rozměr ve výřezu 61,5 x 79,2 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Kája Saudek - Konvolut dvou kusů

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378806

kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části a kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 25 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 001

Detail

Amalie Mánesová - Jiřičky

Amalie Mánesová
Jiřičky

Id: 381901

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 43,5 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, list zahnědlý, zašpiněný viz foto

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Václav Boštík - Večerní mraky

Václav Boštík
Večerní mraky

Id: 385002

suchá jehla/kolorováno/papír, rozměr ve výřezu 20 x 16 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Emil Filla - Kubistická hudebnice

Emil Filla
Kubistická hudebnice

Id: 375010

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 21 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Karel Souček (Bor) - Žena na pohovce

Karel Souček (Bor)
Žena na pohovce

Id: 380503

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - Za humny

Vojtěch Sedláček
Za humny

Id: 381201

kombinovaná technika akvarel/tempera/papir, rozměr 70 x 106 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail