Čas na serveru 11:20:45

Aukce LXXXV./2022

Václav Radimský - Letní den

Václav Radimský
Letní den

Id: 386803

olej/karton, rozměr 46,5 x 67,5 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně špatně čitelné pozůstalostní razítko, rámováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
11 000

465 500

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 136

Olbram Zoubek - Sloupek K - karyatida

Sloupek K - karyatida

Id: 385702

plastika cement/zlato, rozměr cca 54,5 x 15,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1998, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
13 000

415 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 112

Olbram Zoubek - Viktoria

Viktoria

Id: 385701

bronzová plastika, celková výška 76 cm, značeno reliéfně na plintě, rok vzniku 2005, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

303 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 87

Jan  Zrzavý - Maják na Ile de Bréhat

Maják na Ile de Bréhat

Id: 388002

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 44 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Fr. Dvořáka

Vyvolávací cena:

265 000

Detail

Účastníci: 28

Příhozy: 137

Josef Jíra - Pod Pantheonem

Josef Jíra
Pod Pantheonem

Id: 382402

olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský popis na zadní straně, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

215 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 78

Jan  Zrzavý - Lodě a studna

Lodě a studna

Id: 384201

pastel/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 35,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

210 000

Detail

Příhozy: 85

Václav Špála - Na Otavě

Na Otavě

Id: 388001

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 35 x 54,5 cm, značeno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, popis na zadní straně

Vyvolávací cena:
8 000

185 000

Detail

Příhozy: 85

Olbram Zoubek - Zima

Zima

Id: 379901

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 34,5 x 34,5 cm, značeno na zadní straně vlevo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

175 001

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 52

Joža Uprka - Děvče na louce

Joža Uprka
Děvče na louce

Id: 380401

olej/dřevěná deska, rozměr desky 28,5 x 44,5 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně věnování, drobné oděrky na malbě viz foto, zaskleno, rámováno, původní stav, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
16 000

165 000

Detail

Příhozy: 97

Antonín Hudeček - Potok

Antonín Hudeček
Potok

Id: 386802

olej/plátno, rozměr 110 x 130 cm, špatně viditelné značení vlevo dole, malba místy krakelovaná, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

160 000

Detail

Příhozy: 90

Jan Saudek - 120 km/hod.

120 km/hod.

Id: 384303

olej/plátno/deska, rozměr viditelný 49 x 56 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:
9 500

146 000

Detail

Olbram Zoubek - Jácob

Jácob

Id: 381501

reliéf olovo/cín/zlato, rozměr cca 15,5 x 15,5 cm, značeno na zadní straně, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 95

Zdena Braunerová - Vesnička

Zdena Braunerová
Vesnička

Id: 382101

olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, popsáno na zadní straně a značeno pozůstalostním razítkem, v minulosti restaurováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Příhozy: 98

Josef  Svoboda - Bretanští rybáři

Josef Svoboda
Bretanští rybáři

Id: 384401

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

125 000

Detail

Příhozy: 104

Olbram Zoubek - Žena a stín

Žena a stín

Id: 380501

reliéf, olovo/cín/zlato, rozměr 34 x 34,5 cm, značeno na zadní straně vpravo dole, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

120 002

Detail

Účastníci: 28

Příhozy: 77