Čas na serveru 09:14:30

Aukce LXXXV./2022

Anton Pick - Konvolut dvou kusů

Anton Pick
Konvolut dvou kusů

Id: 387101

Motiv z Bavorska a Noční veslování, olej/plátno, rozměr každého 29 x 39,5 cm, vše značeno ve spodní části pseudonymem C. Rieder, oděrky na dekorativním rámování

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Tomáš Bím - Delfín

Tomáš Bím
Delfín

Id: 377406

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 47 cm, značeno, datováno a číslováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

14 500

Detail

Příhozy: 57

Josef  Šíma - Kruhová kompozice

Josef Šíma
Kruhová kompozice

Id: 382805

lept/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 10 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jan Rapin - Hudební zátiší

Jan Rapin
Hudební zátiší

Id: 383502

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Koroptve

František Daněk - Sedláček
Koroptve

Id: 387303

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Emil Filla - Ženský kubistický akt

Emil Filla
Ženský kubistický akt

Id: 384107

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 200

Detail

Kamil Lhoták - Všechno, co mám rád

Kamil Lhoták
Všechno, co mám rád

Id: 375006

tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 23 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 100

Detail

Příhozy: 49

Jan Slavíček - Zátiší s rybou

Jan Slavíček
Zátiší s rybou

Id: 380801

olej/karton, rozměr 36 x 45 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 001

Detail

Oldřich Kulhánek - Schoulený

Oldřich Kulhánek
Schoulený

Id: 381802

litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 28 cm, značeno, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Poslední večeře

Oldřich Kulhánek
Poslední večeře

Id: 382202

litografie, rozměr ve výřezu 53 x 42,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Jan  Zrzavý - Dívka v závoji

Dívka v závoji

Id: 384301

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 11 cm, značeno uprostřed dole v tisku i tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

14 000

Detail

Příhozy: 49

J. K. Novák - S kočkou

J. K. Novák
S kočkou

Id: 376704

olej/plátno, rozměr 69 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

13 500

Detail

Jan Kutálek - Perun

Jan Kutálek
Perun

Id: 382806

pálená hlína/glazovaná, rozměr cca 32 x 19 cm, značeno na spodní straně, stav viz. foto, dílo bylo konzultováno s PaedDr. Danou Kutálkovou, snachou autora

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Ota Bubeníček - Krajina od Mladé Vožice

Ota Bubeníček
Krajina od Mladé Vožice

Id: 382901

olej/karton, rozměr 34 x50 cm, značeno vpravo dole, na levé straně drobné poškození malby, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Drahoslav Šolta - Městský motiv

Drahoslav Šolta
Městský motiv

Id: 377412

malba/plátno, rozměr 115 x 100 cm, značeno vpravo dole, autorská razítka na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail