Čas na serveru 11:19:50

Aukce LXXXV./2022

Andy Warhol - Mickey

Andy Warhol
Mickey

Id: 385502

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 16/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

59 000

Detail

Příhozy: 54

Vladimír Komárek - Divadelní maska

Vladimír Komárek
Divadelní maska

Id: 384901

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Kája Saudek - Odpočinek

Kája Saudek
Odpočinek

Id: 380101

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 54

Josef Václav Směšný - Barnet - Podzimní krajina

Josef Václav Směšný - Barnet
Podzimní krajina

Id: 385801

olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno, na zadní straně autorský popis

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 58

Vladimír Komárek - Konvolut dvou kusů

Vladimír Komárek
Konvolut dvou kusů

Id: 381002

olej/sololit, rozměry cca 49,5 x 61,5 cm a 48,8 x 61,5 cm, jeden obraz značen a datován vpravo dole, druhý neznačen, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 48

František Ringo Čech - Týn

František Ringo Čech
Týn

Id: 388101

Vyvolávací cena:

53 500

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 60

Kája Saudek - Fit

Kája Saudek
Fit

Id: 381402

kombinovaná technika tuš/akvarel/papír, rozměr listu 36 x 26 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 56

Mikuláš Medek - Surrealistické zátiší

Mikuláš Medek
Surrealistické zátiší

Id: 382807

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Karla Srpa

Vyvolávací cena:
7 500

53 000

Detail

Příhozy: 60

Bohuslav Reynek - Veroničina rouška

Bohuslav Reynek
Veroničina rouška

Id: 380202

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 58

František Kaván - Podzimní nálada

František Kaván
Podzimní nálada

Id: 381001

olej/karton, rozměr ve výřezu 24 x 34 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Jiří Mocek - Ležící

Jiří Mocek
Ležící

Id: 381601

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno vpravo dole, datováno, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 76

Soběslav  Pinkas - Na procházce

Soběslav Pinkas
Na procházce

Id: 383702

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozená malba, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 78

Olbram Zoubek - Pocta S. Freudovi

Pocta S. Freudovi

Id: 385901

Muž - pozitiv a Muž - negativ, olovo/cín, konvolut dvou kusů, rozměr každého kusu cca 35 x 11,5 cm, značeno na zadní straně, jedná se o plastiku k výstavě Sigmunda Freuda (pozitivní a negativní pohled), rok vzniku 2006, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

50 901

Detail

Ivan Exner - Bez názvu

Ivan Exner
Bez názvu

Id: 381101

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno na zadní straně, původní olištování, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 60

Salvador Dalí - Tři Grácie

Salvador Dalí
Tři Grácie

Id: 382802

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu cca 22 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 51