Čas na serveru 10:04:36

Aukce LXXXV./2022

Josef Velčovský - Večerní příliv

Josef Velčovský
Večerní příliv

Id: 381604

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

115 000

Detail

Účastníci: 21

Kája Saudek - Cadillac

Kája Saudek
Cadillac

Id: 380102

kombinovaná technika/akvarel/tuš, rozměr viditelný 26,5 x 34,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 76

Josef Velčovský - Aprílový golf

Josef Velčovský
Aprílový golf

Id: 381603

akryl/plátno/karton, rozměr 22 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

100 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 96

Václav Špála - Pradlena

Pradlena

Id: 383102

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 26,5 cm, značeno monogramem a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Detail

Příhozy: 72

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 388003

kombinovaná technika, strukturální malba/sololit, rozměr 58 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 105

Čeněk Pražák - Rytmus

Čeněk Pražák
Rytmus

Id: 379801

olej/plátno, rozměr 90 x 75 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše drobně poškozena, oděrky na autorském olištování

Vyvolávací cena:

97 000

Detail

Příhozy: 61

František Kaván - Snopy pod Troskami

František Kaván
Snopy pod Troskami

Id: 378203

olej/karton, rozměr 50 x 65, cm, značeno vlevo dole, oděrky na původním rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

96 000

Detail

Příhozy: 90

Adolf Chwala - Červánky nad Alpami

Adolf Chwala
Červánky nad Alpami

Id: 385001

ole/plátno, rozměr 44,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 102

Vladimír Komárek - Bílí ptáci

Vladimír Komárek
Bílí ptáci

Id: 388808

olej/plátno, rozměr 60 x 71 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

85 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 66

Jaroslav Čermák - Černohorka s děckem

Jaroslav Čermák
Černohorka s děckem

Id: 381404

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové

Vyvolávací cena:

84 000

Detail

Příhozy: 81

Vlastimil Zábranský
Z cyklu No, jsoucno, no...

Id: 379002

olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno uprostřed dole, datováno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

79 100

Detail

Příhozy: 96

František Kaván - Stanice Libuň

František Kaván
Stanice Libuň

Id: 378205

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno a popsáno vpravo dole, poškozený původní rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

78 000

Detail

Václav Brožík - Dětská podobizna

Václav Brožík
Dětská podobizna

Id: 380701

olej/plátno, rozměr 40 x 31,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený dekorativní rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
15 500

77 000

Detail

Příhozy: 50

Kristian Kodet - Námluvy

Kristian Kodet
Námluvy

Id: 381602

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně štítek muzea, rámováno

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Vladimír Komárek - Fotografie

Vladimír Komárek
Fotografie

Id: 383503

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, novodobě rámováno,po

Vyvolávací cena:

75 000

Detail