Aukce LXXXVI./2022
Luděk Marold
Studie
Id: 386409
kresba tužkou/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, značeno monogramem vpravo dole, malba lokálně znečištěna, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč
Ležící akt
Id: 388502
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu cca 22,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Karel Špillar
Studie ženy
Id: 390011
uhel/křída/papír, rozměr listu cca 54 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 000 Kč
Vilma Vrbová - Kotrbová
Jitka
Id: 394702
olej/překližka, rozměr 39 x 29 cm, neznačeno, rámováno, rozeschlý rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 48
Benátky
Id: 388509
lept/papír, rozměr ve výřezu 12 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
15 500 Kč
Jan Rapin
Neřestník
Id: 390802
olej/plátno, rozměr 66 x 53 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
15 500 Kč
František Max
Mikuláš z Karmelitské
Id: 391102
olej/karton, rozměr 62 x 52,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Kamil Lhoták
Stan, barel a balón
Id: 391202
lept/papír, viditelný rozměr 25x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 101 Kč
Pasta Oner
I´m afraid
Id: 383903
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorská pečeť, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
15 100 Kč
Opička
Id: 390103
kombinovaná technika/ultrafán/fáze z filmu, rozměr ve výřezu 18 x 31, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
14 500 Kč
Příhozy: 56
Hopeless lovers - no way out
Id: 390201
kolorovaná fotografie, rozměr 31 x 35,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Karel Sládek
Komedianti
Id: 391705
akryl/plátno, rozměr 59 x 50, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč
Libor Wagner
Hledání modrého tónu
Id: 393406
olej/lepenka, rozměr 101 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky malby v ploše, ve spodní části krakelovaná malba
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 500 Kč
Ležící děvče
Id: 388503
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu cca 22 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč
Vojtěch Sedláček
Oráč s koňmi
Id: 387901
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 505 Kč