Čas na serveru 09:54:23

Aukce LXXXVI./2022

Luděk Marold - Studie

Luděk Marold
Studie

Id: 386409

kresba tužkou/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20 cm, značeno monogramem vpravo dole, malba lokálně znečištěna, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně přípis

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Václav Špála - Ležící akt

Ležící akt

Id: 388502

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu cca 22,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Karel Špillar - Studie ženy

Karel Špillar
Studie ženy

Id: 390011

uhel/křída/papír, rozměr listu cca 54 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Vilma Vrbová - Kotrbová - Jitka

Vilma Vrbová - Kotrbová
Jitka

Id: 394702

olej/překližka, rozměr 39 x 29 cm, neznačeno, rámováno, rozeschlý rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Příhozy: 48

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 388509

lept/papír, rozměr ve výřezu 12 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Rapin - Neřestník

Jan Rapin
Neřestník

Id: 390802

olej/plátno, rozměr 66 x 53 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

František  Max - Mikuláš z Karmelitské

František Max
Mikuláš z Karmelitské

Id: 391102

olej/karton, rozměr 62 x 52,5 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Kamil Lhoták - Stan, barel a balón

Kamil Lhoták
Stan, barel a balón

Id: 391202

lept/papír, viditelný rozměr 25x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 101

Detail

Pasta  Oner - I´m afraid

Pasta Oner
I´m afraid

Id: 383903

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorská pečeť, rámováno

Vyvolávací cena:

15 100

Detail

Adolf Born - Opička

Opička

Id: 390103

kombinovaná technika/ultrafán/fáze z filmu, rozměr ve výřezu 18 x 31, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Příhozy: 56

Jan Saudek - Hopeless lovers - no way out

Hopeless lovers - no way out

Id: 390201

kolorovaná fotografie, rozměr 31 x 35,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Karel Sládek - Komedianti

Karel Sládek
Komedianti

Id: 391705

akryl/plátno, rozměr 59 x 50, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Libor Wagner - Hledání modrého tónu

Libor Wagner
Hledání modrého tónu

Id: 393406

olej/lepenka, rozměr 101 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky malby v ploše, ve spodní části krakelovaná malba

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Václav Špála - Ležící děvče

Ležící děvče

Id: 388503

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu cca 22 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Oráč s koňmi

Vojtěch Sedláček
Oráč s koňmi

Id: 387901

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25 x 42,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 505

Detail