Aukce LXXXVI./2022
Kája Saudek
Konvolut dvou kusů
Id: 378805
kombinovaná technika/tuš/akvarel, rozměr ve výřezu 19 x 37 cm, značeno a popsáno v ploše a kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Max Švabinský
Červnové poledne
Id: 387402
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 73,5 x 49,5 cm, značeno v tisku vlevo dole, vpravo dole značeno tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Pohádka II.
Id: 389503
litografie/papír, rozměr 28 x 19 cm, značeno vpravo nahoře, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Dominik Wallenfels
Muž s knírem
Id: 389802
malba/deska, rozměr 69 x 94 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
Oldřich Kulhánek
Figury
Id: 382203
litografie, rozměr ve výřezu 44 x 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
František Muzika
Requiem
Id: 384101
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 18 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
František Kupka
Příběhy Bílé a Černé II.
Id: 387205
dřevoryt/papír, rozměr listu 38 x 28,5 cm, značeno ve spodní části autorským razítkem, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Háša
Konvolut dvou kusů
Id: 388602
1) Hrob Ráchel u Betléma, kombinovaná technika/papír, rozměr 17,5 x 26,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu; 2) Egypt, kombinovaná technika/papír, rozměr 20,5 x 27,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Magdalena Kožená
Id: 390502
fotografie, rozměr ve výřezu 39,5 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Lebka
Id: 390702
kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 56 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Jindra Kocourek
V přístavu
Id: 380901
olej/deska, rozměr 25 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 555 Kč
Jindra Kocourek
Aero Car Club
Id: 380904
olej/deska, rozměr 24,5 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 555 Kč
Jaromír Jindra
Karlovy Vary - od divadla
Id: 388803
tempera/papír, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 500 Kč
Kamil Lhoták
Santa Lucia
Id: 392104
litografie/papír, rozměr ve výřezu17,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Josef Vaic
Havelský trh
Id: 394704
malba/papír, rozměr 48 x 61 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč