Čas na serveru 14:47:47

Aukce LXXXVI./2022

Kája Saudek - Konvolut dvou kusů

Kája Saudek
Konvolut dvou kusů

Id: 378805

kombinovaná technika/tuš/akvarel, rozměr ve výřezu 19 x 37 cm, značeno a popsáno v ploše a kresba tuší/papír, rozměr ve výřezu 21 x 17 cm, neznačeno, vše paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Max Švabinský - Červnové poledne

Max Švabinský
Červnové poledne

Id: 387402

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 73,5 x 49,5 cm, značeno v tisku vlevo dole, vpravo dole značeno tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Adolf Born - Pohádka II.

Pohádka II.

Id: 389503

litografie/papír, rozměr 28 x 19 cm, značeno vpravo nahoře, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Dominik Wallenfels - Muž s knírem

Dominik Wallenfels
Muž s knírem

Id: 389802

malba/deska, rozměr 69 x 94 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Figury

Oldřich Kulhánek
Figury

Id: 382203

litografie, rozměr ve výřezu 44 x 29 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Muzika - Requiem

František Muzika
Requiem

Id: 384101

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 18 x 10,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Kupka - Příběhy Bílé a Černé II.

František Kupka
Příběhy Bílé a Černé II.

Id: 387205

dřevoryt/papír, rozměr listu 38 x 28,5 cm, značeno ve spodní části autorským razítkem, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jaroslav Háša - Konvolut dvou kusů

Jaroslav Háša
Konvolut dvou kusů

Id: 388602

1) Hrob Ráchel u Betléma, kombinovaná technika/papír, rozměr 17,5 x 26,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu; 2) Egypt, kombinovaná technika/papír, rozměr 20,5 x 27,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jan Saudek - Magdalena Kožená

Magdalena Kožená

Id: 390502

fotografie, rozměr ve výřezu 39,5 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jiří Anderle - Lebka

Lebka

Id: 390702

kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 56 x 36 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Jindra Kocourek - V přístavu

Jindra Kocourek
V přístavu

Id: 380901

olej/deska, rozměr 25 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

9 555

Detail

Jindra Kocourek - Aero Car Club

Jindra Kocourek
Aero Car Club

Id: 380904

olej/deska, rozměr 24,5 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

9 555

Detail

Jaromír Jindra - Karlovy Vary - od divadla

Jaromír Jindra
Karlovy Vary - od divadla

Id: 388803

tempera/papír, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Kamil Lhoták - Santa Lucia

Kamil Lhoták
Santa Lucia

Id: 392104

litografie/papír, rozměr ve výřezu17,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Josef Vaic - Havelský trh

Josef Vaic
Havelský trh

Id: 394704

malba/papír, rozměr 48 x 61 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail