Čas na serveru 17:01:39

Aukce LXXXVI./2022

Milan Chabera - Kladno

Milan Chabera
Kladno

Id: 391704

olej/plátno, rozměr 65 x 84 cm, neznačeno, olištováno, malba místy vypadaná

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Ullmann - Zima

Josef Ullmann
Zima

Id: 387704

kombinovaná technika/tužka, akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8,5 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

7 200

Detail

Petr Modlitba - Dinosauři

Petr Modlitba
Dinosauři

Id: 393903

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jiří Načeradský - Komiks

Jiří Načeradský
Komiks

Id: 391402

akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 29,5 x 20cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 505

Detail

Rastislav Michal - Setkání I.

Rastislav Michal
Setkání I.

Id: 387306

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno, malba v ploše vypadaná

Vyvolávací cena:

Detail

Kája Saudek - Konvolut čtyř kusů

Kája Saudek
Konvolut čtyř kusů

Id: 378803

kombinovaná technika/tisková technika/akvarel/papír, rozměry ve výřezu různé viz foto, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Albín Brunovský - Zuzana

Albín Brunovský
Zuzana

Id: 384102

lept/suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr listu 29 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Plachetnice

Neznačeno
Plachetnice

Id: 386502

olej/plátno, rozměr 42,5 x 69 cm, neznačeno, poškozené dobové rámování

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Kupka - Dieux hindous

František Kupka
Dieux hindous

Id: 388512

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 22,5 cm, značeno v kameni vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Alois Fišárek - Pumpa

Alois Fišárek
Pumpa

Id: 392101

olej/karton, rozměr 59 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Ivan Ouhel - Hnědý kopec

Ivan Ouhel
Hnědý kopec

Id: 391403

olej/akvarel/papír, rozměr listu 15 x 17,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

5 870

Detail

Kája Saudek
Konvolut čtyř kusů

Id: 378801

kombinovaná technika/tisková technika/akvarel/papír, rozměry různé viz foto, jeden kus značen, ostatní neznačeny, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Helena Hrušková - Fialky

Helena Hrušková
Fialky

Id: 386901

olej/plátno, rozměr 22 x 22 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Tavík Šimon - Bulvár Saint-Martin

František Tavík Šimon
Bulvár Saint-Martin

Id: 390013

barevný lept/papír, rozměr listu 44 x 57 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír místy zvlněný a zašpiněný

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Smetana - Brundibáři

Zdeněk Smetana
Brundibáři

Id: 390303

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr listu 24 x 34 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail