Čas na serveru 15:53:57

Aukce LXXXVI./2022

František Klimeš - Ve vlnách

František Klimeš
Ve vlnách

Id: 386702

Olej/plátno, rozměr 78 x 140 cm, značeno vlevo dole, oděrky na novodobém rámování

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jaroslav Malinský - Koupání

Jaroslav Malinský
Koupání

Id: 387903

olej/plátno, rozměr 50,5 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, malba v ploše krakelovaná

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Adolf Kohn - Prašná brána

Adolf Kohn
Prašná brána

Id: 389701

olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Josef Procházka - Zátiší

Josef Procházka
Zátiší

Id: 386705

olej/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

František Guldan - Objekt

František Guldan
Objekt

Id: 393407

kombinovaná technika, koláž/plátno, rozměr 92,5 x 75 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, olištováno, nalomený rám (viz foto)

Vyvolávací cena:

3 002

Detail

Sylva Študentová-Ježková - Socha

Sylva Študentová-Ježková
Socha

Id: 394703

olej/plátno, oboustranná malba, rozměr 48,5 x 65 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Gross - Bretaň

František Gross
Bretaň

Id: 389801

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

František  Foltýn - Vesnická stavení

František Foltýn
Vesnická stavení

Id: 387902

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Bohumil Krátký - Romeo a Julie

Bohumil Krátký
Romeo a Julie

Id: 386602

olej/sololit, rozměr 40 x 35 cm, značeno dole uprostřed, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Géza Včelička - Ex Libris Standa Jasin

Géza Včelička
Ex Libris Standa Jasin

Id: 393501

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Luboš Moravec - Torzo

Luboš Moravec
Torzo

Id: 387312

kovová plastika/mramorový podstavec, celková výška 13,5 cm, značeno na zadní straně, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Karel_ Pokorný - Zelený akt

Karel_ Pokorný
Zelený akt

Id: 391710

olej/karton, rozměr 22,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail