Aukce LXXXVI./2022
Jiří Kalousek
Petřín
Id: 390301
olej/plátno, rozměr 65 x 75 cm, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu, věnováno Miloši Povondrovi, lékaři a spisovateli, exil 1968
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
71 000 Kč
Ptáček
Id: 386402
bronzová plastika, celkový rozměr 10 x 9 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora, kat.číslo 9739
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
70 000 Kč
František Ringo Čech
Praha
Id: 393101
olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
69 500 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 85
Pocta S. Freudovi
Id: 392801
Muž - pozitiv a Muž - negativ, olovo/cín, konvolut dvou kusů, rozměr každého kusu cca 35 x 11,5 cm, značeno na zadní straně, jedná se o plastiku k výstavě Sigmunda Freuda (pozitivní a negativní pohled), rok vzniku 2006
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
66 432 Kč
Karel Černý
Loďky
Id: 391305
pastel/papír, rozměr 50 x 32 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
66 100 Kč
Příhozy: 66
Andy Warhol
Venus
Id: 392002
serigrafie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 5/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 56
František Ringo Čech
Francouzská Polynésie
Id: 393102
olej/plátno, rozměr 45 x 125 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
58 000 Kč
Příhozy: 61
František Ringo Čech
Maminka spadla do studny
Id: 386401
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, přiložen certifikát autorství
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 61
Drezúra
Id: 397901
akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 29,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, volně loženo
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 62
Marie Čermínová - Toyen
Zasněná dívka
Id: 384114
zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 21 x 14 cm, značeno v tisku i tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
51 500 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 79
Kamil Lhoták
Stroj pouště
Id: 391711
litografie/papír, rozměr listu 43 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
49 001 Kč
Příhozy: 69
Kája Saudek
Palice u Heřmánek
Id: 381204
kombinovaná technika tuš/kvaš/papír, viditelný rozměr 35 x 28 cm, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
49 000 Kč
Salvador Dalí
Tanec
Id: 387001
dřevoryt/papír, rozměr 65 x 50 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole č. listu 41/200 rámováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
48 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 75
Robert Jiran
Žena s plameňákem
Id: 390101
olej/plátno, rozměr 120 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 56
Zdeněk Burian
Mořská sůl
Id: 394102
tužka/akvarel/karton, rozměr ve výřezu 22 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v levém horním rohu poškozeno (viz foto), ilustrace z románu na pokračování v 6. ročníku časopisu Vpřed, N. Ždanov, Mořská sůl, SNDK, 1. vydání, 1953
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 53