Čas na serveru 13:33:17

Aukce LXXXVI./2022

Jiří Kalousek - Petřín

Jiří Kalousek
Petřín

Id: 390301

olej/plátno, rozměr 65 x 75 cm, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu, věnováno Miloši Povondrovi, lékaři a spisovateli, exil 1968

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 386402

bronzová plastika, celkový rozměr 10 x 9 cm, značeno monogramem na podstavci, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora, kat.číslo 9739

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 393101

olej/plátno, rozměr 90 x 80 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

69 500

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 85

Olbram Zoubek - Pocta S. Freudovi

Pocta S. Freudovi

Id: 392801

Muž - pozitiv a Muž - negativ, olovo/cín, konvolut dvou kusů, rozměr každého kusu cca 35 x 11,5 cm, značeno na zadní straně, jedná se o plastiku k výstavě Sigmunda Freuda (pozitivní a negativní pohled), rok vzniku 2006

Vyvolávací cena:

66 432

Detail

Karel Černý - Loďky

Karel Černý
Loďky

Id: 391305

pastel/papír, rozměr 50 x 32 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

66 100

Detail

Příhozy: 66

Andy Warhol - Venus

Andy Warhol
Venus

Id: 392002

serigrafie/ruční papír, rozměr listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 5/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

60 000

Detail

Příhozy: 56

František Ringo Čech - Francouzská Polynésie

František Ringo Čech
Francouzská Polynésie

Id: 393102

olej/plátno, rozměr 45 x 125 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

58 000

Detail

Příhozy: 61

František Ringo Čech - Maminka spadla do studny

František Ringo Čech
Maminka spadla do studny

Id: 386401

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, přiložen certifikát autorství

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 61

Adolf Born - Drezúra

Drezúra

Id: 397901

akvarel/tuš/papír, rozměr listu cca 29,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Příhozy: 62

Marie Čermínová - Toyen - Zasněná dívka

Marie Čermínová - Toyen
Zasněná dívka

Id: 384114

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 21 x 14 cm, značeno v tisku i tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

51 500

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 79

Kamil Lhoták - Stroj pouště

Kamil Lhoták
Stroj pouště

Id: 391711

litografie/papír, rozměr listu 43 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

49 001

Detail

Příhozy: 69

Kája Saudek - Palice u Heřmánek

Kája Saudek
Palice u Heřmánek

Id: 381204

kombinovaná technika tuš/kvaš/papír, viditelný rozměr 35 x 28 cm, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

49 000

Detail

Salvador Dalí - Tanec

Salvador Dalí
Tanec

Id: 387001

dřevoryt/papír, rozměr 65 x 50 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole č. listu 41/200 rámováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 75

Robert Jiran - Žena s plameňákem

Robert Jiran
Žena s plameňákem

Id: 390101

olej/plátno, rozměr 120 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 56

Zdeněk Burian - Mořská sůl

Zdeněk Burian
Mořská sůl

Id: 394102

tužka/akvarel/karton, rozměr ve výřezu 22 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, v levém horním rohu poškozeno (viz foto), ilustrace z románu na pokračování v 6. ročníku časopisu Vpřed, N. Ždanov, Mořská sůl, SNDK, 1. vydání, 1953

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 53