Aukce LXXXVI./2022
Salvador Dalí
Eva Espacial
Id: 382803
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu cca 22 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
45 000 Kč
Salvador Dalí
Espaňa
Id: 385601
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22,1 x 16,8 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
45 000 Kč
František Matoušek
Muzikanti ve Vysokém Mýtě
Id: 386706
olej/překližka, rozměr 53 x 70 cm, značeno vlevo dole, malba v ploše poškozená, na několika místech prasklá překližka
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 54
Kristian Kodet
Žena
Id: 391502
olej/karton, rozměr 35,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
45 000 Kč
Účastníci: 19
Josef Ullmann
U rybníka
Id: 387701
olej/karton, rozměr 52 x 68 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
44 000 Kč
Josef Hlinomaz
Zvířátka
Id: 391302
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 26 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 82
František Jiroudek
Zátiší s lebkou
Id: 389201
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
43 000 Kč
Vlastimil Zábranský
Dvojice - plavky
Id: 392602
olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, malba na několika místech přilepená na sklo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 59
Josef Lada
Koledníci
Id: 383104
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
42 500 Kč
Příhozy: 60
Kristian Kodet
Hlavy
Id: 386403
olej/deska, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
42 111 Kč
Příhozy: 56
Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře
Id: 387501
ručně kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu 57 x 77 cm, značeno a číslováno ve spodní části, č. listu 29/250, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí" No.75-4J p.101, 1996
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
42 000 Kč
Antonín Hudeček
Lesní potůček
Id: 389601
olej/plátno, rozměr 62 x 43 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, malba krakelovaná, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Dívka s růží
Id: 384112
zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
41 500 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 65
Stanislav Lolek
Na lovu
Id: 393602
olej/plátno, rozměr 85 x 95 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 500 Kč
Jan B. Minařík
Pražské panorama
Id: 390005
olej/plátno, rozměr 45 x 76 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, malba drobně poškozená, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
41 000 Kč
Příhozy: 63