Aukce LXXXVI./2022
Oldřich Kulhánek
Schoulený
Id: 387802
litografie/papír, rozměr ve výřezu 37 x 28 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
Karel Hodr
Na Střeleckém ostrově
Id: 389101
olej/karton, rozměr 45 x 62 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobná oděrka v malbě
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 000 Kč
Jan B. Minařík
Rozkvetlý strom
Id: 390004
olej/plátno, rozměr 48,5 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 000 Kč
Vladimír Mencl
Zimní večer na Lužnici
Id: 394103
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
13 000 Kč
Kája Saudek
Konvolut čtyř kusů
Id: 378802
kombinovaná technika/tisková technika/akvarel/papír, rozměry ve výřezu různé viz foto, jeden kus značen v tisku, ostatní neznačeny, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Sedící děvče
Id: 388501
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 26 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Albín Brunovský
Lady Godiva
Id: 384104
lept/suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr listu 29 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 000 Kč
František Kupka
Příběhy Bílé a Černé I.
Id: 387204
dřevoryt/papír, rozměr listu 38 x 28,5 cm, značeno ve spodní části autorským razítkem, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 000 Kč
Podkova štěstí
Id: 390203
lept/ruční papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 555 Kč
Příhozy: 50
Kamil Lhoták
Letadlo
Id: 391203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 9 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 507 Kč
Kristian Kodet
Akt
Id: 391409
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Pasta Oner
Choose to be Happy
Id: 382301
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč
Emil Filla
F.M.Dostojevskij
Id: 387807
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 26,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Alois Kalvoda
Zřícenina
Id: 393801
olej/karton, rozměr 20,5 x 31,5 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč
Ivan Ouhel
Peříčko
Id: 386406
akvarel/papír, rozměr listu 20,5 x 14,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto, na zadní straně přiložena fotografie autora při podpisu díla
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 750 Kč