Aukce LXXXVI./2022
Josef Velčovský
Mezi dvěma pohořími
Id: 393003
akryl/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
130 100 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 81
Josef Velčovský
Krajina s jezerem
Id: 394301
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 40 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 89
Ptáček
Id: 387202
bronzová plastika, rozměr cca 29 x 16 cm, značeno na spodní části, kat.č. 6429
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
113 000 Kč
Příhozy: 92
Sluníčko - Monstrance
Id: 393001
strukturální malba/olej/dřevo, rozměr cca 63,5 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, přiložen certifikát pravosti, na několika místech drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
106 000 Kč
Iva Hüttnerová
Osamělý ostrov
Id: 391404
olej/plátno, rozměr 24 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
96 999 Kč
Vladimír Komárek
Džbán
Id: 391702
olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno dole uprostřed, olištováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
96 000 Kč
Účastníci: 25
Příhozy: 60
Oldřich Blažíček
Kostelík
Id: 390003
olej/karton, rozměr 31 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
94 000 Kč
Příhozy: 105
Vladimír Komárek
Zahrada
Id: 390803
olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky, zkroucený napínací rám,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
94 000 Kč
Josef Jíra
Kozákovský podzim
Id: 389901
olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
93 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 77
Vlastimil Zábranský
Náhrdelník
Id: 392601
olej/karton, rozměr 46 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
91 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 85
Josef Velčovský
Lodě v podvečerním odlivu
Id: 393902
akryl/karton, rozměr 15 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 86
Josef Ullmann
Na moři
Id: 390002
olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 62
Vladimír Komárek
Zátiší s poháry
Id: 390704
olej/karton, rozměr 61,5 x 82 cm, značeno a datováno dole uprostřed, rámováno, na zadní straně ověření pravosti synem autora
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
76 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 64
Emil Artur Pitterman - Longen
Sv. Mikuláš
Id: 388805
olej/karton, rozměr 69,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, karton zvlněný
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 79
Josef Jíra
Maloskalský ateliér
Id: 388903
olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
72 100 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 56