Čas na serveru 00:05:04

Aukce LXXXVI./2022

Josef Velčovský - Mezi dvěma pohořími

Josef Velčovský
Mezi dvěma pohořími

Id: 393003

akryl/karton, rozměr 24 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

130 100

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 81

Josef Velčovský - Krajina s jezerem

Josef Velčovský
Krajina s jezerem

Id: 394301

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 40 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

115 000

Detail

Příhozy: 89

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 387202

bronzová plastika, rozměr cca 29 x 16 cm, značeno na spodní části, kat.č. 6429

Vyvolávací cena:

113 000

Detail

Příhozy: 92

Jan Saudek - Sluníčko - Monstrance

Sluníčko - Monstrance

Id: 393001

strukturální malba/olej/dřevo, rozměr cca 63,5 x 45,5 cm, značeno vpravo dole, přiložen certifikát pravosti, na několika místech drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

106 000

Detail

Iva Hüttnerová - Osamělý ostrov

Iva Hüttnerová
Osamělý ostrov

Id: 391404

olej/plátno, rozměr 24 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části

Vyvolávací cena:

96 999

Detail

Vladimír Komárek - Džbán

Vladimír Komárek
Džbán

Id: 391702

olej/plátno, rozměr 70 x 90 cm, značeno dole uprostřed, olištováno

Vyvolávací cena:

96 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 60

Oldřich Blažíček - Kostelík

Oldřich Blažíček
Kostelík

Id: 390003

olej/karton, rozměr 31 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:

94 000

Detail

Příhozy: 105

Vladimír Komárek - Zahrada

Vladimír Komárek
Zahrada

Id: 390803

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky, zkroucený napínací rám,po

Vyvolávací cena:

94 000

Detail

Josef Jíra - Kozákovský podzim

Josef Jíra
Kozákovský podzim

Id: 389901

olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

93 000

Detail

Účastníci: 27

Příhozy: 77

Vlastimil Zábranský - Náhrdelník

Vlastimil Zábranský
Náhrdelník

Id: 392601

olej/karton, rozměr 46 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 85

Josef Velčovský - Lodě v podvečerním odlivu

Josef Velčovský
Lodě v podvečerním odlivu

Id: 393902

akryl/karton, rozměr 15 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Příhozy: 86

Josef Ullmann - Na moři

Josef Ullmann
Na moři

Id: 390002

olej/karton, rozměr 32 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Příhozy: 62

Vladimír Komárek - Zátiší s poháry

Vladimír Komárek
Zátiší s poháry

Id: 390704

olej/karton, rozměr 61,5 x 82 cm, značeno a datováno dole uprostřed, rámováno, na zadní straně ověření pravosti synem autora

Vyvolávací cena:

76 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 64

Emil Artur Pitterman - Longen - Sv. Mikuláš

Emil Artur Pitterman - Longen
Sv. Mikuláš

Id: 388805

olej/karton, rozměr 69,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, karton zvlněný

Vyvolávací cena:

74 000

Detail

Příhozy: 79

Josef Jíra - Maloskalský ateliér

Josef Jíra
Maloskalský ateliér

Id: 388903

olej/karton, rozměr 26 x 34 cm, značeno a popsáno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

72 100

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 56