Aukce LXXXVI./2022
Dívka myjící si vlasy
Id: 388902
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 50
Ladislav Karoušek
Tání pod městem
Id: 393402
olej/plátno, rozměr 70 x 59 cm, značeno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 54
Salvador Dalí
La Fecundidad
Id: 386603
stříbrný reliéf, rozměr reliéfu cca 21,5 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice č.A147, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
33 000 Kč
Jiří Winter Neprakta
Mušketýři
Id: 390302
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, značeno vpravo dole, papír v ploše pomačkaný, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 63
Náměstí sv. Marka
Id: 388510
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 26,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 500 Kč
Ach ta 60. léta
Id: 388301
fotografie/kapa deska, rozměr viditelný 48,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, rámováno, přiložen výstavní leták, fotografie v ploše zmatnělá
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
31 000 Kč
Andy Warhol
Tiger
Id: 392001
serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 35/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč
Václav Pospíšil
Modrá tůňka
Id: 393404
olej/plátno, rozměr 76 x 62 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 59
František Líbal
Jaro v Mnichovicích
Id: 386701
olej/plátno, rozměr 97,5 x 131 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původním rámu
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
30 000 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Srneček
Id: 387804
dvoubarevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 68
Pavel Pardy
Lolita
Id: 390501
olej/karton, rozměr 32 x 39 cm, značeno vpravo dole, rámováno,
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 49
Živly
Id: 390305
litografie/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 000 Kč
Světadíly
Id: 390306
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
29 000 Kč
Boris Jirků
Mašťov z kopce
Id: 390503
akryl/sololit, celkový rozměr díla 43 x 50 cm, rozměr malby 20 x 29,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
29 000 Kč
Příhozy: 56
Kája Saudek
Veselé Vánoce
Id: 378808
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 36,5 cm, značeno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč