Čas na serveru 04:37:19

Aukce LXXXVI./2022

Václav Špála - Dívka myjící si vlasy

Dívka myjící si vlasy

Id: 388902

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 50

Ladislav Karoušek - Tání pod městem

Ladislav Karoušek
Tání pod městem

Id: 393402

olej/plátno, rozměr 70 x 59 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 54

Salvador Dalí - La Fecundidad

Salvador Dalí
La Fecundidad

Id: 386603

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu cca 21,5 x 16,5 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice č.A147, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Jiří Winter Neprakta - Mušketýři

Jiří Winter Neprakta
Mušketýři

Id: 390302

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 28 cm, značeno vpravo dole, papír v ploše pomačkaný, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 63

Jan  Zrzavý - Náměstí sv. Marka

Náměstí sv. Marka

Id: 388510

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 26,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

32 500

Detail

Jan Saudek - Ach ta 60. léta

Ach ta 60. léta

Id: 388301

fotografie/kapa deska, rozměr viditelný 48,5 x 36,5 cm, značeno vpravo dole i na zadní straně, rámováno, přiložen výstavní leták, fotografie v ploše zmatnělá

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Andy Warhol - Tiger

Andy Warhol
Tiger

Id: 392001

serigrafie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 35/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., na zadní straně listu razítka Art Gallery New York, Leo Castelli, přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Václav Pospíšil - Modrá tůňka

Václav Pospíšil
Modrá tůňka

Id: 393404

olej/plátno, rozměr 76 x 62 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 59

František Líbal - Jaro v Mnichovicích

František Líbal
Jaro v Mnichovicích

Id: 386701

olej/plátno, rozměr 97,5 x 131 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původním rámu

Vyvolávací cena:
10 000

30 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Srneček

Marie Čermínová - Toyen
Srneček

Id: 387804

dvoubarevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 68

Pavel Pardy - Lolita

Pavel Pardy
Lolita

Id: 390501

olej/karton, rozměr 32 x 39 cm, značeno vpravo dole, rámováno,

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 49

Adolf Born - Živly

Živly

Id: 390305

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Adolf Born - Světadíly

Světadíly

Id: 390306

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 38,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Boris Jirků - Mašťov z kopce

Boris Jirků
Mašťov z kopce

Id: 390503

akryl/sololit, celkový rozměr díla 43 x 50 cm, rozměr malby 20 x 29,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Příhozy: 56

Kája Saudek - Veselé Vánoce

Kája Saudek
Veselé Vánoce

Id: 378808

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 36,5 cm, značeno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail