Aukce LXXXVI./2022
Josef Ullmann
Jarní tání
Id: 387703
olej/karton, rozměr 16,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
Jiří Mocek
Veronika II
Id: 388701
olej/plátno, rozměr 60 x 42 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Jaroslav Vlasák
Labyrint
Id: 390504
akryl/sololit, rozměr 55 x 72 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! I.
Id: 391601
grafický list/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 37,5 cm, značeno s datací v tisku, též autorsky vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, jedná se o grafický list vydaný nakladatelstvím Fr. Borový v Praze v roce 1946 podle kreseb z roku 1944
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
18 500 Kč
Jiří Lacina
Šedočerné kruhy
Id: 387301
malba/sololit, rozměr 125 x 100 cm, neznačeno, autorsky olištováno, získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč
Eva
Id: 391504
kolorovaná fotografie, rozměr listu 30 x 40 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
František Tichý
Komedie dell arte II.
Id: 391604
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Parabola 1
Id: 381807
litografie/papír, rozměr ve výřezu 79 x 57 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
17 555 Kč
Jaro Procházka
Chrám sv. Mikuláše v zimě
Id: 385802
olej/karton, rozměr 52 x 70 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Miroslav Šnajdr
Tabule vzpomínek
Id: 387307
olej/sololit, rozměr 60 x 75 cm, značeno vpravo nahoře, popsáno na zadní straně, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 000 Kč
Milenci
Id: 391410
patinovaný bronz, rozměr 10,5 x 5 cm, značeno ve spodní části, přiložen certifikát autorství
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
17 000 Kč
Radomír Kolář
Letouni
Id: 394701
olej/plátno, rozměr 24 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 700 Kč
Emil Filla
Zatiší
Id: 388505
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Marie Čermínová - Toyen
Z cyklu Schovej se, válko! II.
Id: 391602
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 500 Kč
Zdeněk Miler
Krtek o vánocích
Id: 385105
kombinovaná technika/pastel/tuš/papír, rozměr listu 11,5 x 16,5 cm, neznačeno, výstavní razítko na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč