Čas na serveru 19:04:16

Aukce LXXXVI./2022

Ota Janeček - Hlava ženy

Hlava ženy

Id: 386405

olej/plátno/deska, rozměr 16 x 12,5 cm, neznačeno, rámováno, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan Saudek - White Angel in my studio

White Angel in my studio

Id: 391605

kolorovaná fotografie, rozměr 38 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Václav Špála - Dívka

Dívka

Id: 388504

kolorovaný linoryt/papír, viditelný rozměr 39 x 28,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Marko Čermák - Bratrstvo kočičí pracky

Marko Čermák
Bratrstvo kočičí pracky

Id: 390102

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 53

Jan Honsa - Letní den pod hrušní

Jan Honsa
Letní den pod hrušní

Id: 386902

olej/překližka, rozměr 24 x 19 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, překližka v ploše popraskaná

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 48

Olbram Zoubek - Muž v prázdnu

Muž v prázdnu

Id: 387805

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1990)

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 48

Kristian Kodet - Žena

Kristian Kodet
Žena

Id: 391503

olej/karton, rozměr 27,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Bert Stern - Marilyn Monroe - ze souboru Last sitting

Bert Stern
Marilyn Monroe - ze souboru Last sitting

Id: 394201

fotografie, rozměr ve výřezu 50 X 47 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

František Kupka - Studie

František Kupka
Studie

Id: 388201

uhel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 28 cm, značeno razítkem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír v ploše zvlněný

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 62

Jan Saudek - Women from Pearl Street, Prague

Women from Pearl Street, Prague

Id: 391606

kolorovaná fotografie, rozměr 39,5 x 29,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Max Švabinský - V lese

Max Švabinský
V lese

Id: 387401

mezzotinta/papír, rozměr listu 67,5 x 53 cm, značeno ve spodní části tužkou, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně, papír v ploše poškozen

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 56

František Ringo Čech - Štír

František Ringo Čech
Štír

Id: 393103

olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Antonín Bukolský - Odpočívající

Antonín Bukolský
Odpočívající

Id: 387601

olej/plátno, rozměr 75 x 104 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 100

Detail

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 386408

bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 21,5 cm, celková výška 26 cm, značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

František Kupka - Salome

František Kupka
Salome

Id: 387203

dřevoryt/papír, rozměr listu 27 x 21 cm, značeno ve spodní části v tisku a autorským razítkem, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

22 000

Detail