Aukce LXXXVI./2022
Hlava ženy
Id: 386405
olej/plátno/deska, rozměr 16 x 12,5 cm, neznačeno, rámováno, přiložen certifikát autorství vystavený synem autora
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
White Angel in my studio
Id: 391605
kolorovaná fotografie, rozměr 38 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Dívka
Id: 388504
kolorovaný linoryt/papír, viditelný rozměr 39 x 28,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč
Marko Čermák
Bratrstvo kočičí pracky
Id: 390102
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
26 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 53
Jan Honsa
Letní den pod hrušní
Id: 386902
olej/překližka, rozměr 24 x 19 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, překližka v ploše popraskaná
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 48
Muž v prázdnu
Id: 387805
papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1990)
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 48
Kristian Kodet
Žena
Id: 391503
olej/karton, rozměr 27,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Bert Stern
Marilyn Monroe - ze souboru Last sitting
Id: 394201
fotografie, rozměr ve výřezu 50 X 47 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
František Kupka
Studie
Id: 388201
uhel/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 28 cm, značeno razítkem ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír v ploše zvlněný
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
24 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 62
Women from Pearl Street, Prague
Id: 391606
kolorovaná fotografie, rozměr 39,5 x 29,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Max Švabinský
V lese
Id: 387401
mezzotinta/papír, rozměr listu 67,5 x 53 cm, značeno ve spodní části tužkou, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně, papír v ploše poškozen
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 56
František Ringo Čech
Štír
Id: 393103
olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno vpravo nahoře, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 000 Kč
Antonín Bukolský
Odpočívající
Id: 387601
olej/plátno, rozměr 75 x 104 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
22 100 Kč
Igor Kitzberger
Bojovník
Id: 386408
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 21,5 cm, celková výška 26 cm, značeno na zadní straně
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
22 000 Kč
František Kupka
Salome
Id: 387203
dřevoryt/papír, rozměr listu 27 x 21 cm, značeno ve spodní části v tisku a autorským razítkem, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
22 000 Kč