Aukce LXXXVI./2022
Bohumír Jaroněk
Kostelík
Id: 388402
barevný dřevoryt/papír, viditelný rozměr 45,5 x 60 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 200 Kč
Oldřich Kulhánek
Muž
Id: 381803
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 000 Kč
Oldřich Kulhánek
Herkules
Id: 382201
litografie, rozměr ve výřezu 60 x 50 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 000 Kč
Albín Brunovský
Dáma v klobouku VII
Id: 384103
lept/suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr listu 29 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Josef Lada
Vánoce
Id: 384801
tisková technika/papír, rozměr 64 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Neznačeno
U větrného mlýna
Id: 386501
olej/plátno, rozměr 42,5 x 68,5 cm, neznačeno, poškozené dobové rámování
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Svatopluk Slovenčík
Jeviště
Id: 391701
olej/plátno/překližka, rozměr 15,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, olištováno, lišta poškozená
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Příhozy: 48
Jaroslav Vlasák
Psychadelic meditation II.
Id: 381205
kombinovaná technika malba/deska, rozměr 75 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 600 Kč
Filip Dvorský
Paříž
Id: 386703
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Karel Skála
Akt
Id: 387602
olej/plátno, rozměr 80 x 96 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, uvolněno v rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
Jindra Kocourek
FORD
Id: 380905
olej/deska, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 110 Kč
Pasta Oner
Tell me all about
Id: 383904
barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorská pečeť, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 000 Kč
Jan Rapin
Dívka s perlou
Id: 390801
olej/plátno, rozměr cca 37 x 28 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Zátiší s ovocem
Id: 387304
litografie/papír, rozměr listu 46 x 64 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Pohádka I.
Id: 389502
litografie/papír, rozměr 28 x 19 cm, značeno v ploše, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč