Čas na serveru 02:56:12

Aukce LXXXVI./2022

Bohumír Jaroněk - Kostelík

Bohumír Jaroněk
Kostelík

Id: 388402

barevný dřevoryt/papír, viditelný rozměr 45,5 x 60 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Muž

Oldřich Kulhánek
Muž

Id: 381803

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Herkules

Oldřich Kulhánek
Herkules

Id: 382201

litografie, rozměr ve výřezu 60 x 50 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Albín Brunovský - Dáma v klobouku VII

Albín Brunovský
Dáma v klobouku VII

Id: 384103

lept/suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr listu 29 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef Lada - Vánoce

Josef Lada
Vánoce

Id: 384801

tisková technika/papír, rozměr 64 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Neznačeno - U větrného mlýna

Neznačeno
U větrného mlýna

Id: 386501

olej/plátno, rozměr 42,5 x 68,5 cm, neznačeno, poškozené dobové rámování

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Svatopluk Slovenčík - Jeviště

Svatopluk Slovenčík
Jeviště

Id: 391701

olej/plátno/překližka, rozměr 15,5 x 33 cm, značeno vpravo dole, olištováno, lišta poškozená

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Příhozy: 48

Jaroslav Vlasák - Psychadelic meditation II.

Jaroslav Vlasák
Psychadelic meditation II.

Id: 381205

kombinovaná technika malba/deska, rozměr 75 x 77 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Filip Dvorský - Paříž

Filip Dvorský
Paříž

Id: 386703

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Skála - Akt

Karel Skála
Akt

Id: 387602

olej/plátno, rozměr 80 x 96 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, uvolněno v rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jindra Kocourek - FORD

Jindra Kocourek
FORD

Id: 380905

olej/deska, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

8 110

Detail

Pasta  Oner - Tell me all about

Pasta Oner
Tell me all about

Id: 383904

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorská pečeť, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jan Rapin - Dívka s perlou

Jan Rapin
Dívka s perlou

Id: 390801

olej/plátno, rozměr cca 37 x 28 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Václav Špála - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem

Id: 387304

litografie/papír, rozměr listu 46 x 64 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Adolf Born - Pohádka I.

Pohádka I.

Id: 389502

litografie/papír, rozměr 28 x 19 cm, značeno v ploše, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail