Aukce LXXXVI./2022
Červená bárka
Id: 391607
tempera/překližka, rozměr 22,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
1 009 999 Kč
Příhozy: 78
Václav Radimský
Rybářská bašta
Id: 395201
olej/karton, rozměr cca 64,5 x 79 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
422 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 58
Otakar Švec
Bugatka
Id: 387314
bronzová plastika, rozměr cca 50 x 26 x 24 cm, posazeno na dřevěném podstavci výšky 4,5 cm, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže, značeno na plintě
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
285 000 Kč
Příhozy: 92
Kříž u moře
Id: 389501
pastel/kvaš/tužková podkresba/papír, viditelný rozměr 28 x 37,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
285 000 Kč
Příhozy: 87
Loďky u mola
Id: 388901
pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
260 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 107
Josef Hlinomaz
Generálské zjevení
Id: 389003
kombinovaná technika/karton, rozměr 19 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
207 777 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 84
Mozek
Id: 393201
olej/deska, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu, katalogové číslo 954.
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
195 000 Kč
Příhozy: 56
Iva Hüttnerová
Zimní nálada
Id: 394501
olej/sololit, rozměr 24 x 55 cm (větší formát), značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
192 000 Kč
Příhozy: 113
Čestmír Kafka
Bílá I
Id: 391707
olej/deska, rozměr 48 x 55 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, autorsky rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
176 000 Kč
Příhozy: 123
Žena s husou
Id: 394705
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
174 999 Kč
Příhozy: 108
Josef Ullmann
Podzimní nálada
Id: 390901
olej/karton, rozměr 71 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
147 000 Kč
Příhozy: 75
Zlunce a Země
Id: 394601
kombinovaná technika, olej/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 3829
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
146 000 Kč
Příhozy: 49
Vlastimil Košvanec
Siesta u Lago di Garda
Id: 393601
olej/plátno, rozměr 85 x 124 cm, značeno vlevo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
145 000 Kč
Iva Hüttnerová
Klaun
Id: 390304
olej/dřevo, rozměr cca 23,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rámeček viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 80
...to One I love
Id: 393002
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
135 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 73