Čas na serveru 04:51:45

Aukce LXXXVI./2022

Jan  Zrzavý - Červená bárka

Červená bárka

Id: 391607

tempera/překližka, rozměr 22,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra, písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:
20 000

1 009 999

Detail

Příhozy: 78

Václav Radimský - Rybářská bašta

Václav Radimský
Rybářská bašta

Id: 395201

olej/karton, rozměr cca 64,5 x 79 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
30 000

422 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 58

Otakar Švec - Bugatka

Otakar Švec
Bugatka

Id: 387314

bronzová plastika, rozměr cca 50 x 26 x 24 cm, posazeno na dřevěném podstavci výšky 4,5 cm, na přední straně podstavce štítek z mezinárodní soutěže, značeno na plintě

Vyvolávací cena:
15 000

285 000

Detail

Příhozy: 92

Jan  Zrzavý - Kříž u moře

Kříž u moře

Id: 389501

pastel/kvaš/tužková podkresba/papír, viditelný rozměr 28 x 37,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

285 000

Detail

Příhozy: 87

Jan  Zrzavý - Loďky u mola

Loďky u mola

Id: 388901

pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 22,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

260 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 107

Josef Hlinomaz - Generálské zjevení

Josef Hlinomaz
Generálské zjevení

Id: 389003

kombinovaná technika/karton, rozměr 19 x 22,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

Vyvolávací cena:

207 777

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 84

Ota Janeček - Mozek

Mozek

Id: 393201

olej/deska, rozměr 27 x 41 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno, drobné oděrky na rámu, katalogové číslo 954.

Vyvolávací cena:

195 000

Detail

Příhozy: 56

Iva Hüttnerová - Zimní nálada

Iva Hüttnerová
Zimní nálada

Id: 394501

olej/sololit, rozměr 24 x 55 cm (větší formát), značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

192 000

Detail

Příhozy: 113

Čestmír Kafka - Bílá I

Čestmír Kafka
Bílá I

Id: 391707

olej/deska, rozměr 48 x 55 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

176 000

Detail

Příhozy: 123

Václav Špála - Žena s husou

Žena s husou

Id: 394705

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 31 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Vyvolávací cena:

174 999

Detail

Příhozy: 108

Josef Ullmann - Podzimní nálada

Josef Ullmann
Podzimní nálada

Id: 390901

olej/karton, rozměr 71 x 84,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

147 000

Detail

Příhozy: 75

Ota Janeček - Zlunce a Země

Zlunce a Země

Id: 394601

kombinovaná technika, olej/lepenka, rozměr 30 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, uvedeno v soupisu díla pod č. 3829

Vyvolávací cena:

146 000

Detail

Příhozy: 49

Vlastimil  Košvanec - Siesta u Lago di Garda

Vlastimil Košvanec
Siesta u Lago di Garda

Id: 393601

olej/plátno, rozměr 85 x 124 cm, značeno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

145 000

Detail

Iva Hüttnerová - Klaun

Iva Hüttnerová
Klaun

Id: 390304

olej/dřevo, rozměr cca 23,5 x 23,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rámeček viz foto

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Příhozy: 80

Jan Saudek - ...to One I love

...to One I love

Id: 393002

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno a popsáno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 73