Čas na serveru 03:23:09

Aukce LXXXVI./2022

Jan Saudek - Láska

Láska

Id: 391505

fotografie, rozměr listu cca 31 x 24 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Ivan Ouhel - Krajina

Ivan Ouhel
Krajina

Id: 391709

olej/plátno, rozměr 33 x 30 cm, značeno na zadní straně, olištováno

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Příhozy: 54

  Neznačeno - Portrét dívky

Neznačeno
Portrét dívky

Id: 388511

olej/plátno/karton, rozměr 41,5 x 27,5 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

39 600

Detail

Příhozy: 81

Vlastimil Zábranský - Merkur

Vlastimil Zábranský
Merkur

Id: 390701

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložena stránka z časopisu ...and you, kde byl obraz publikován

Vyvolávací cena:

39 500

Detail

Josef Ullmann - V parku

Josef Ullmann
V parku

Id: 387702

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, rám poškozen, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

38 500

Detail

Příhozy: 48

Kristian Kodet - Anděl

Kristian Kodet
Anděl

Id: 393203

olej/karton, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

38 500

Detail

Účastníci: 30

Příhozy: 52

Igor Kitzberger - Marabu

Igor Kitzberger
Marabu

Id: 387310

bronzová plastika, rozměr cca 33,5 x 30 cm, značeno v horní části plastiky

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Drahoslav Šolta - Kubistické zátiší

Drahoslav Šolta
Kubistické zátiší

Id: 392203

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorská razítka, nerámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 63

Jiří Mocek - Eva II

Jiří Mocek
Eva II

Id: 393004

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 54

Zdeněk Burian - Odpočinek

Zdeněk Burian
Odpočinek

Id: 393502

tuš/papír, rozměr ve výřezu 14 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 56

Adolf Born - Krysař

Krysař

Id: 392003

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 34 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Václav Tikal - Torzo v krajině

Václav Tikal
Torzo v krajině

Id: 392103

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, papír na dvou místech natržený

Vyvolávací cena:

35 800

Detail

Alois Kohout - Léto v Bretani

Alois Kohout
Léto v Bretani

Id: 386704

olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Robert Jiran - Na tenisu

Robert Jiran
Na tenisu

Id: 392102

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, nerámováno

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 73

Bohumil Mareček - Dívka

Bohumil Mareček
Dívka

Id: 393301

olej/plátno, rozměr 150 x 130 cm (včetně rámu 170 x 155 cm - velký formát!), značeno a datováno vpravo dole, dobová dekorativní adjustace, drobné oděrky na rámu, ve spodní části místy krakelovaná malba

Vyvolávací cena:
9 500

35 000

Detail