Aukce XXXV./2017
Kouřová
Id: 57301
pastel/papír, rozměr 35 x 47 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
285 000 Kč
Příhozy: 66
Václav Radimský
Červánky nad řekou
Id: 57901
olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou a PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
80 000 Kč
200 500 Kč
Jan Honsa
Topoly u Orlice
Id: 59601
olej/plátno, rozměr 110 x 150 cm, signováno vpravo dole, datováno 1906, volné v rámu, obraz v původním dobrém stavu, obraz vznikl v okolí Běstovic, kde v letech 1905-7 pobýval, byl vystaven na autorské výstavě v roce 1984 ve Východočeské galerii Pardubice pod číslem 31, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
185 000 Kč
Ifigenie
Id: 56601
cín/zlato,celková výška s podstavcem 58 cm, signováno na podstavci, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 84
Neznačeno
Podzimní vesnička
Id: 60302
olej/pláno, rozměr 97 x 130 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
126 000 Kč
Příhozy: 55
Kamil Lhoták
Jehlan a kužel
Id: 61202
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
121 000 Kč
Jaroslav Panuška
Setkání s duchem
Id: 58001
kombinovaná technika/papír, rozměr 34 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 99, zaskleno, obraz i rám v původním dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
117 000 Kč
Příhozy: 111
Alexej Vasiljevič Hanzen
Loďka u pláže
Id: 61401
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 77
František Kaván
U Železnice se Střelničnou horou
Id: 60506
olej/karton, rozměr 25 x 30 cm, signováno vlevo dole s věnováním, mezi lety 1901 - 1904, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, publikováno v katalogu František Kaván "Krajiny" strana 48, pravost potvrzena na zadní straně obrazu PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
100 500 Kč
Příhozy: 89
Kamil Lhoták
Vodojem
Id: 61201
tempera/papír, rozměr ve výřezu 13 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1970, původní adjustace vložená do nového rámu, na zadní straně původní razítko ČFVU, zaskleno
Vyvolávací cena:
45 000 Kč
95 000 Kč
Příhozy: 52
Antonín Raimund Wolf
Starý mlýn
Id: 58701
olej/plátno, 94 x 129 cm, signováno vlevo dole, drobné oděrky na malbě, dekorativně adjustováno, původní stav, jedná se autorovo rané dílo, vytvořené mezi lety 1887 - 1890, které se na našem trhu vyskytuje velmi vzácně, tento autor je jedním z prvních žáků Mařákovy školy, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
85 000 Kč
Karel Langer
Noční příboj
Id: 57001
olej/plátno, rozměr 87 x 104 cm, signováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, volné v rámu, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
80 000 Kč
Alén Diviš
Scarabeus
Id: 60615
rudka/ruční papír, rozměr 64 x 44,5 cm, nesignováno, zaskleno, rámováno, pravost potvrzena PhDr. Jaromírem Zeminou, obraz pochází z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 78
František Kaván
Mezi lány
Id: 59402
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, původní stav, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
63 500 Kč
Příhozy: 77
Josef Jíra
Vzpomínka na Honfleur
Id: 60616
olej/plátno, rozměr 25 x 30 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2001, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 48