Čas na serveru 14:38:09

Aukce LXVII./2020

František Antonín Jelínek - Dívka se zrcátkem

František Antonín Jelínek
Dívka se zrcátkem

Id: 267601

olej/překližka, rozměr 55 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail

Milan Klimeš - Konvolut 17ti kusů

Milan Klimeš
Konvolut 17ti kusů

Id: 267702

malby na různém podkladu, velikosti od cca 10,5 x 18 cm do cca 35 x 50 cm, některé značeny, drobná poškození, původem z umělcovy pozůstalosti

Vyvolávací cena:
2 800

11 000

Detail

Vít Skála - Letní cesta

Vít Skála
Letní cesta

Id: 264914

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, lokálně poškozená malba

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Detail

František Emler - Akt v interiéru

František Emler
Akt v interiéru

Id: 265015

olej/karton, rozměr 16 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Anderle - Hlava

Hlava

Id: 265301

litografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 49 cm, značeno a číslováno 46/48 uprostřed dole, paspartováno, ochranný plast, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Bohumír Jaroněk - Mezi břízami

Bohumír Jaroněk
Mezi břízami

Id: 268602

barevná litografie/papír, rozměr viditelný 58 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 200

10 500

Detail

  Neznačeno - Květinové zátiší

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 257002

kvaš/papír, rozměr průměru 23 cm, neznačeno, J. Navrátil - dílna, paspartováno, zaskleno, poškozený, rám

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

August Brömse - Mnich s vínem

August Brömse
Mnich s vínem

Id: 263901

malba/deska, rozměr 18,5 x 7,5 cm, pravděpodobně značeno na zadní straně, na zadní straně pozůstalostní štítek, v obraze původní otvor, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Karel Svolinský - Akt

Karel Svolinský
Akt

Id: 263902

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:
1 200

10 000

Detail

Augustin Mervart - Roubenky pod sněhem

Augustin Mervart
Roubenky pod sněhem

Id: 264919

olej/lepenka, rozměr 14 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

Lev Šimák - Odčiňujeme Bílou Horu

Lev Šimák
Odčiňujeme Bílou Horu

Id: 265804

olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, obraz uveden v publikaci viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

10 000

Detail

  Neznačeno - Abstrakce v červeném

Neznačeno
Abstrakce v červeném

Id: 266201

malba/deska, rozměr 51 x 36 cm, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

Jaroslav Kotas - Katedrála

Jaroslav Kotas
Katedrála

Id: 267102

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

František Líbal - Ponědrážský rybník

František Líbal
Ponědrážský rybník

Id: 267103

olej/překližka, rozměr 37 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail

Kamil Lhoták - Reklamní sloup s bicyklem

Kamil Lhoták
Reklamní sloup s bicyklem

Id: 268405

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17,5 cm, značeno vlastní rukou vpravo dole s datací, značeno také v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

10 000

Detail