Aukce LXVII./2020
František Antonín Jelínek
Dívka se zrcátkem
Id: 267601
olej/překližka, rozměr 55 x 45 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 000 Kč
Milan Klimeš
Konvolut 17ti kusů
Id: 267702
malby na různém podkladu, velikosti od cca 10,5 x 18 cm do cca 35 x 50 cm, některé značeny, drobná poškození, původem z umělcovy pozůstalosti
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 000 Kč
Vít Skála
Letní cesta
Id: 264914
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, lokálně poškozená malba
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 500 Kč
František Emler
Akt v interiéru
Id: 265015
olej/karton, rozměr 16 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč
Hlava
Id: 265301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 69 x 49 cm, značeno a číslováno 46/48 uprostřed dole, paspartováno, ochranný plast, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Bohumír Jaroněk
Mezi břízami
Id: 268602
barevná litografie/papír, rozměr viditelný 58 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
10 500 Kč
Neznačeno
Květinové zátiší
Id: 257002
kvaš/papír, rozměr průměru 23 cm, neznačeno, J. Navrátil - dílna, paspartováno, zaskleno, poškozený, rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 000 Kč
August Brömse
Mnich s vínem
Id: 263901
malba/deska, rozměr 18,5 x 7,5 cm, pravděpodobně značeno na zadní straně, na zadní straně pozůstalostní štítek, v obraze původní otvor, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč
Karel Svolinský
Akt
Id: 263902
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 000 Kč
Augustin Mervart
Roubenky pod sněhem
Id: 264919
olej/lepenka, rozměr 14 x 22 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
Lev Šimák
Odčiňujeme Bílou Horu
Id: 265804
olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, obraz uveden v publikaci viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
10 000 Kč
Neznačeno
Abstrakce v červeném
Id: 266201
malba/deska, rozměr 51 x 36 cm, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
Jaroslav Kotas
Katedrála
Id: 267102
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
František Líbal
Ponědrážský rybník
Id: 267103
olej/překližka, rozměr 37 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč
Kamil Lhoták
Reklamní sloup s bicyklem
Id: 268405
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 17,5 cm, značeno vlastní rukou vpravo dole s datací, značeno také v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
10 000 Kč