Čas na serveru 14:04:23

Aukce LXVII./2020

Míla Doleželová - V zahradě

Míla Doleželová
V zahradě

Id: 270103

malba/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Lehoučka - Slavnost léta

Josef Lehoučka
Slavnost léta

Id: 265004

olej/sololit, rozměr 75 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, výstavní razítko, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
4 800

37 000

Detail

Gustav  Porš - Zimní odpoledne u Vrbatova Kostelce

Gustav Porš
Zimní odpoledne u Vrbatova Kostelce

Id: 266501

olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Zdeněk Hajný - Z cyklu Poutníci

Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci

Id: 266101

malba/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, plátno mírně zvlněné, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Účastníci: 19

Jan  Bauch - Kytice

Jan Bauch
Kytice

Id: 266301

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

36 000

Detail

Příhozy: 59

Robert Jiran - Toaleta

Robert Jiran
Toaleta

Id: 266503

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 60

Robert Jiran - Dlouhé punčochy

Robert Jiran
Dlouhé punčochy

Id: 264903

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 53

Ota Janeček - Borovice

Borovice

Id: 265010

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, dále popsáno na zadní straně viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 62

  Autor neurčen - Na pobřeží

Na pobřeží

Id: 265607

olej/plátno, rozměr 52 x 79 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Robert Jiran - Se sklenkou

Robert Jiran
Se sklenkou

Id: 264907

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 58

Alois Kalvoda - Krajina

Alois Kalvoda
Krajina

Id: 265602

malba/deska, rozměr viditelný 17 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky v malbě i na rámu

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Příhozy: 52

Oldřich Hlavsa - Podzimní nálada

Oldřich Hlavsa
Podzimní nálada

Id: 267404

olej/plátno, rozměr 50 x 62 cm, značeno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Andy Warhol - John Lennon

Andy Warhol
John Lennon

Id: 268201

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 60/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

33 500

Detail

Jan  Zrzavý - Konvolut osobní korespondence

Konvolut osobní korespondence

Id: 268101

1) dopis psaný J. Zrzavým včetně drobné kresby, datováno 27.11.56 2) pozvánka na vernisáž z roku ´32, P.F.´34 3) soubor tří korespondenčních lístků z roku 1955 a 1956, vše podepsáno J. Zrzavým přiloženy dvě fotografie Jana Zrzavého a společnosti, ve které se nachází i adresátka jeho korespondence, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 66

Alena Kučerová - Moře II. - plavkyně

Alena Kučerová
Moře II. - plavkyně

Id: 267504

tisk z perforovaného plechu/papír, rozměr ve výřezu 55 x 78,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 54