Aukce LXVII./2020
Míla Doleželová
V zahradě
Id: 270103
malba/sololit, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Lehoučka
Slavnost léta
Id: 265004
olej/sololit, rozměr 75 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, výstavní razítko, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
37 000 Kč
Gustav Porš
Zimní odpoledne u Vrbatova Kostelce
Id: 266501
olej/plátno, rozměr 66 x 80 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Zdeněk Hajný
Z cyklu Poutníci
Id: 266101
malba/plátno, rozměr 30 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, plátno mírně zvlněné, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Účastníci: 19
Jan Bauch
Kytice
Id: 266301
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 59
Robert Jiran
Toaleta
Id: 266503
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 60
Robert Jiran
Dlouhé punčochy
Id: 264903
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 53
Borovice
Id: 265010
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 26,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, dále popsáno na zadní straně viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 62
Na pobřeží
Id: 265607
olej/plátno, rozměr 52 x 79 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč
Robert Jiran
Se sklenkou
Id: 264907
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 58
Alois Kalvoda
Krajina
Id: 265602
malba/deska, rozměr viditelný 17 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky v malbě i na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 52
Oldřich Hlavsa
Podzimní nálada
Id: 267404
olej/plátno, rozměr 50 x 62 cm, značeno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
34 000 Kč
Andy Warhol
John Lennon
Id: 268201
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 60/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
33 500 Kč
Konvolut osobní korespondence
Id: 268101
1) dopis psaný J. Zrzavým včetně drobné kresby, datováno 27.11.56 2) pozvánka na vernisáž z roku ´32, P.F.´34 3) soubor tří korespondenčních lístků z roku 1955 a 1956, vše podepsáno J. Zrzavým přiloženy dvě fotografie Jana Zrzavého a společnosti, ve které se nachází i adresátka jeho korespondence, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 66
Alena Kučerová
Moře II. - plavkyně
Id: 267504
tisk z perforovaného plechu/papír, rozměr ve výřezu 55 x 78,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 54