Aukce LXVII./2020
Krajina s říčkou
Id: 264801
malba, rozměr 49 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 500 Kč
Neznačeno
Postava muže
Id: 262611
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč
Otakar Španiel
Studie dívky
Id: 267720
kresba/papír, rozměr listu 34,5 x 24,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
700 Kč
2 600 Kč
Václav Kreisinger
V parku
Id: 265807
olej/karton, rozměr 34 x 48 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 400 Kč
Luděk Buriánek
Země III.
Id: 264917
kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno ve spodní části, autorsky olištováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Luděk Buriánek
Země II.
Id: 264918
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč
Augustin Mervart
Staré chalupy
Id: 270505
kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 100 Kč
Rudé nebe
Id: 264912
malba/papír, rozměr listu 44 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč
V aréně
Id: 270209
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 56 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 400 Kč
František Urban
Letní den
Id: 265808
olej/lepenka, rozměr 33 x 43 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 300 Kč
Stará vrátka
Id: 267105
olej/karton, rozměr 21 x 20 cm, značeno vpravo dole JOHN, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Jiří Jarolím
Abstraktní kompozice
Id: 270002
malba/deska, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno/připsáno, znečištěná malba, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 100 Kč
Snopy
Id: 265102
olej/karton, rozměr viditelný 34,5 x 58 cm, značeno monogramem S vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
František Lange
Říční tůň
Id: 266903
malba/lepenka, rozměr ve výřezu 15,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč