Čas na serveru 11:55:04

Aukce LXVII./2020

  Autor neurčen - Krajina s říčkou

Krajina s říčkou

Id: 264801

malba, rozměr 49 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Postava muže

Neznačeno
Postava muže

Id: 262611

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, oděrky na rámu, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 200

3 200

Detail

Otakar Španiel - Studie dívky

Otakar Španiel
Studie dívky

Id: 267720

kresba/papír, rozměr listu 34,5 x 24,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
700

2 600

Detail

Václav Kreisinger - V parku

Václav Kreisinger
V parku

Id: 265807

olej/karton, rozměr 34 x 48 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

2 400

Detail

Luděk Buriánek - Země III.

Luděk Buriánek
Země III.

Id: 264917

kombinovaná technika/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno ve spodní části, autorsky olištováno

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Luděk Buriánek - Země II.

Luděk Buriánek
Země II.

Id: 264918

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Augustin Mervart - Staré chalupy

Augustin Mervart
Staré chalupy

Id: 270505

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

2 100

Detail

  Autor neurčen - Rudé nebe

Rudé nebe

Id: 264912

malba/papír, rozměr listu 44 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

1 700

Detail

  Autor neurčen - V aréně

V aréně

Id: 270209

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 56 x 70 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
1 200

1 400

Detail

František Urban - Letní den

František Urban
Letní den

Id: 265808

olej/lepenka, rozměr 33 x 43 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
900

1 300

Detail

  Autor neurčen - Stará vrátka

Stará vrátka

Id: 267105

olej/karton, rozměr 21 x 20 cm, značeno vpravo dole JOHN, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

Jiří Jarolím - Abstraktní kompozice

Jiří Jarolím
Abstraktní kompozice

Id: 270002

malba/deska, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno/připsáno, znečištěná malba, rámováno

Vyvolávací cena:

1 100

Detail

  Autor neurčen - Snopy

Snopy

Id: 265102

olej/karton, rozměr viditelný 34,5 x 58 cm, značeno monogramem S vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

Detail

František Lange - Říční tůň

František Lange
Říční tůň

Id: 266903

malba/lepenka, rozměr ve výřezu 15,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený

Vyvolávací cena:
800

800

Detail