Čas na serveru 07:34:25

Aukce LXVII./2020

Karel Valter - Kruhy

Karel Valter
Kruhy

Id: 268703

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 48 x 32 cm, značeno vpravo dole, jedná se o vzácnou práci ze 30. let, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení autenticity PhDr. Jiřím Valochem

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 51

Vladimír Jiránek - Hlídači v parku

Vladimír Jiránek
Hlídači v parku

Id: 270510

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Příhozy: 49

Karel Gabriel - Zátiší

Karel Gabriel
Zátiší

Id: 265803

olej/plátno, rozměr 64 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

20 000

Detail

Ota Janeček - Ptačí pár

Ptačí pár

Id: 266402

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně katalogové číslo, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

František Hladík - Ve světnici

František Hladík
Ve světnici

Id: 266703

olej/plátno/karton, rozměr 41,5 x 51 cm, značeno ka datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 600

Detail

Vojtěch Tittelbach - Postavy

Vojtěch Tittelbach
Postavy

Id: 266701

malba/karton, oboustranný obraz, rozměr 70 x 56 cm, značeno uprostřed dole, v ploše drobné oděrky a nedostatečnosti, nabízeno bez ověření

Vyvolávací cena:

19 538

Detail

Jiří Anderle - Salome

Salome

Id: 264909

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Václav Špála - Ovocné zátiší

Ovocné zátiší

Id: 268402

barevná litografie/papír, rozměr listu cca 53 x 44 cm, značeno a datováno tužkou vpravo dole, list zahnědlý, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

František Tavík Šimon - Ležící akt

František Tavík Šimon
Ležící akt

Id: 267501

olej/plátno, rozměr 54 x 100 cm, značeno vlevo dole s datací, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na novodobém rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 48

  Autor neurčen - Stará kovárna

Stará kovárna

Id: 267701

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 51 x 43 cm, nečitelný monogram vlevo dole, rámováno, v minulosti odborně čištěno, 19. století

Vyvolávací cena:
1 800

19 000

Detail

Emil Filla - Zátiší s dýmkou

Emil Filla
Zátiší s dýmkou

Id: 264401

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21 cm, značeno vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Jiří Procházka - Krajina

Jiří Procházka
Krajina

Id: 267401

olej/plátno, rozměr 82 x 56 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním rámování, na zadní straně původní štítek, popis, stav viz foto

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Josef Velčovský - Za zdí

Josef Velčovský
Za zdí

Id: 269602

akryl/plátno/překližka, rozměr 17 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Roman Havelka - Slunce v lese

Roman Havelka
Slunce v lese

Id: 265603

olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, neznačeno, na zadní straně přípis pravosti, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 200

18 000

Detail

Karel Hodr - Lodě

Karel Hodr
Lodě

Id: 265012

olej/karton, rozměr ve výřezu 18,5 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, lehce poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Příhozy: 50