Aukce LXVII./2020
Karel Valter
Kruhy
Id: 268703
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 48 x 32 cm, značeno vpravo dole, jedná se o vzácnou práci ze 30. let, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně potvrzení autenticity PhDr. Jiřím Valochem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 51
Vladimír Jiránek
Hlídači v parku
Id: 270510
originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 19 x 24,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 49
Karel Gabriel
Zátiší
Id: 265803
olej/plátno, rozměr 64 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
20 000 Kč
Ptačí pár
Id: 266402
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně katalogové číslo, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
20 000 Kč
František Hladík
Ve světnici
Id: 266703
olej/plátno/karton, rozměr 41,5 x 51 cm, značeno ka datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 600 Kč
Vojtěch Tittelbach
Postavy
Id: 266701
malba/karton, oboustranný obraz, rozměr 70 x 56 cm, značeno uprostřed dole, v ploše drobné oděrky a nedostatečnosti, nabízeno bez ověření
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 538 Kč
Salome
Id: 264909
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 69 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Ovocné zátiší
Id: 268402
barevná litografie/papír, rozměr listu cca 53 x 44 cm, značeno a datováno tužkou vpravo dole, list zahnědlý, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
František Tavík Šimon
Ležící akt
Id: 267501
olej/plátno, rozměr 54 x 100 cm, značeno vlevo dole s datací, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na novodobém rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 48
Stará kovárna
Id: 267701
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 51 x 43 cm, nečitelný monogram vlevo dole, rámováno, v minulosti odborně čištěno, 19. století
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
19 000 Kč
Emil Filla
Zátiší s dýmkou
Id: 264401
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21 cm, značeno vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
18 500 Kč
Jiří Procházka
Krajina
Id: 267401
olej/plátno, rozměr 82 x 56 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na původním rámování, na zadní straně původní štítek, popis, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 500 Kč
Josef Velčovský
Za zdí
Id: 269602
akryl/plátno/překližka, rozměr 17 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
18 500 Kč
Roman Havelka
Slunce v lese
Id: 265603
olej/karton, rozměr 30 x 40 cm, neznačeno, na zadní straně přípis pravosti, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
18 000 Kč
Karel Hodr
Lodě
Id: 265012
olej/karton, rozměr ve výřezu 18,5 x 48,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, lehce poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 500 Kč
Příhozy: 50