Aukce LXVII./2020
Robert Jiran
Rozhovor
Id: 267104
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, autorské razítko na zadní straně, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 61
Ptáček
Id: 268301
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
32 000 Kč
Alfons Mucha
Jaro
Id: 267706
patinovaná sádra na dřevěném zdobeném podstavci, celková výška s podstavcem cca 62 cm, značeno ve spodní části sochy
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 51
Vojtěch Sedláček
Na poli
Id: 270104
tempera/papír, rozměr ve výřezu 38 x 53 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
31 200 Kč
Příhozy: 69
Jan Slavíček
Červený humr
Id: 266801
olej/překližka, rozměr 45 x 55 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně s datací viz foto, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
31 000 Kč
Vilém Kreibich
U kovadliny
Id: 268802
olej/plátno, rozměr 120 x 105 cm, značeno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, lokální nedostatečnosti v malbě, stav viz foto, velmi poškozený rám
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
31 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Podzim na Kamenicku
Id: 265604
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorem potvrzená pravost, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 600 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 66
Andy Warhol
Mona Lisa Four Times
Id: 268202
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 29/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč
Kamil Kubík
New York
Id: 268203
barevná litografie/papír, rozměr tisku 51 x 80,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč
František Foltýn
Na řece
Id: 264701
olej/plátno, rozměr 55 x 74 cm, autorsky značeno popsáno a datováno na zadní straně, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
28 000 Kč
Jaroslav Panuška
Jihočeský rybník Pravěk
Id: 267302
olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
27 500 Kč
František Tichý
Loďky na vodě
Id: 265013
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 20 x 32 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Františkem Dvořákem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
27 000 Kč
Zdeněk Červinka
Gondolier
Id: 269601
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, na obraze nedostatečnosti v lakování, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
27 000 Kč
Ivette
Id: 266302
fotografie, rozměr listu 41 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okrajích, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 555 Kč
Příhozy: 48
Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy
Id: 264913
litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 23 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
26 333 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 74