Čas na serveru 15:41:18

Aukce LXVII./2020

Robert Jiran - Rozhovor

Robert Jiran
Rozhovor

Id: 267104

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, autorské razítko na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 61

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 268301

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 40,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

32 000

Detail

Alfons Mucha - Jaro

Alfons Mucha
Jaro

Id: 267706

patinovaná sádra na dřevěném zdobeném podstavci, celková výška s podstavcem cca 62 cm, značeno ve spodní části sochy

Vyvolávací cena:
2 800

32 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 51

Vojtěch  Sedláček - Na poli

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 270104

tempera/papír, rozměr ve výřezu 38 x 53 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

31 200

Detail

Příhozy: 69

Jan Slavíček - Červený humr

Jan Slavíček
Červený humr

Id: 266801

olej/překližka, rozměr 45 x 55 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně s datací viz foto, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

31 000

Detail

Vilém  Kreibich - U kovadliny

Vilém Kreibich
U kovadliny

Id: 268802

olej/plátno, rozměr 120 x 105 cm, značeno vlevo dole, obraz v minulosti restaurován, lokální nedostatečnosti v malbě, stav viz foto, velmi poškozený rám

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Podzim na Kamenicku

František Daněk - Sedláček
Podzim na Kamenicku

Id: 265604

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorem potvrzená pravost, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 600

30 000

Detail

Příhozy: 66

Andy Warhol - Mona Lisa Four Times

Andy Warhol
Mona Lisa Four Times

Id: 268202

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 29/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Kamil Kubík - New York

Kamil Kubík
New York

Id: 268203

barevná litografie/papír, rozměr tisku 51 x 80,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

František  Foltýn - Na řece

František Foltýn
Na řece

Id: 264701

olej/plátno, rozměr 55 x 74 cm, autorsky značeno popsáno a datováno na zadní straně, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jaroslav Panuška - Jihočeský rybník Pravěk

Jaroslav Panuška
Jihočeský rybník Pravěk

Id: 267302

olej/překližka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

27 500

Detail

František  Tichý - Loďky na vodě

František Tichý
Loďky na vodě

Id: 265013

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 20 x 32 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Františkem Dvořákem, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:
4 800

27 000

Detail

Zdeněk Červinka - Gondolier

Zdeněk Červinka
Gondolier

Id: 269601

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, na obraze nedostatečnosti v lakování, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Jan Saudek - Ivette

Ivette

Id: 266302

fotografie, rozměr listu 41 x 30,5 cm, značeno vpravo dole, popsáno po okrajích, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 555

Detail

Příhozy: 48

Oldřich Kulhánek - Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek
Apotheosa Karlovy Prahy

Id: 264913

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 23 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

26 333

Detail

Účastníci: 24

Příhozy: 74