Aukce LXVII./2020
Kamil Lhoták
Míč a červený objekt
Id: 264404
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo písemné potvrzení pravosti díla Ing. Liborem Šteffkem, MBA
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
26 000 Kč
Příhozy: 48
Pohádkový motiv
Id: 265017
litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 20 cm, značeno, číslováno a popsáno jako autorský tisk ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 51
Ota Bubeníček
Hrad na skále
Id: 267402
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Píseň venkova
Id: 269402
kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, ve spodní části osobní vzkaz autora, datováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 49
Josef Jíra
Křižovatka
Id: 266303
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lokálně popraskaná, paspartováno,zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Neznačeno
Bůžek na lotosovém květu
Id: 267709
bronzová plastika, Japonsko 19. století, výška cca 39 cm, lokálně otřená patina, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 58
Zdeněk Miler
Krtek a sněhulák
Id: 270501
kombinovaná technika/ultrafán s kresleným pozadím, rozměr ve výřezu 19,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně (vč. rozpisu záběrů kameramana schválený režisérem), paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
23 002 Kč
Účastníci: 20
Stanislav Lolek
Zima
Id: 265601
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr viditelný 18,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
23 000 Kč
Jan Smetana
Studie aktu
Id: 268404
tempera/papír, rozměr ve výřezu 59 x 41 cm, značeno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Jan Trampota
Barevné střechy
Id: 268603
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, v minulosti restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč
Příhozy: 51
Dívčí akt
Id: 264924
patinovaná bronzová plastika, celková výška s podstavcem 33 cm, značeno na plintě, původní starý odlitek, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 000 Kč
Příhozy: 53
Muž s orlem
Id: 264925
patinovaná bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 50 cm, celková výška s podstavcem 60 cm, figura lehce uvolněna, značeno na bronzovém podstavci, otluky na podstavci, stav viz foto
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 000 Kč
Jan Preisler
Při koupeli
Id: 268704
pastel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 18,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
22 000 Kč
Neznačeno
Dívka s hadem
Id: 264923
bronzová plastika na kamenném podstavci, rozměry včetně podstavce 44 x 46 x 20,5 cm, původní odlitek, cca 1925, oděrky na patině, lehce poškozený podstavec, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč
Jan Rapin
Dvě sestry
Id: 267801
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno ve spodní části, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč