Čas na serveru 05:02:06

Aukce LXVII./2020

Kamil Lhoták - Míč a červený objekt

Kamil Lhoták
Míč a červený objekt

Id: 264404

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo písemné potvrzení pravosti díla Ing. Liborem Šteffkem, MBA

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 48

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 265017

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 20 cm, značeno, číslováno a popsáno jako autorský tisk ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 51

Ota Bubeníček - Hrad na skále

Ota Bubeníček
Hrad na skále

Id: 267402

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Václav Špála - Píseň venkova

Píseň venkova

Id: 269402

kolorovaný linoryt/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno vpravo dole, ve spodní části osobní vzkaz autora, datováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
3 800

25 000

Detail

Příhozy: 49

Josef Jíra - Křižovatka

Josef Jíra
Křižovatka

Id: 266303

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 59,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lokálně popraskaná, paspartováno,zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

  Neznačeno - Bůžek na lotosovém květu

Neznačeno
Bůžek na lotosovém květu

Id: 267709

bronzová plastika, Japonsko 19. století, výška cca 39 cm, lokálně otřená patina, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 200

24 000

Detail

Příhozy: 58

Zdeněk Miler - Krtek a sněhulák

Zdeněk Miler
Krtek a sněhulák

Id: 270501

kombinovaná technika/ultrafán s kresleným pozadím, rozměr ve výřezu 19,5 x 23 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně (vč. rozpisu záběrů kameramana schválený režisérem), paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 002

Detail

Účastníci: 20

Stanislav Lolek - Zima

Stanislav Lolek
Zima

Id: 265601

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr viditelný 18,5 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

23 000

Detail

Jan  Smetana - Studie aktu

Jan Smetana
Studie aktu

Id: 268404

tempera/papír, rozměr ve výřezu 59 x 41 cm, značeno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Jan Trampota - Barevné střechy

Jan Trampota
Barevné střechy

Id: 268603

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, v minulosti restaurováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Příhozy: 51

  Autor neurčen - Dívčí akt

Dívčí akt

Id: 264924

patinovaná bronzová plastika, celková výška s podstavcem 33 cm, značeno na plintě, původní starý odlitek, stav viz foto

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 53

  Autor neurčen - Muž s orlem

Muž s orlem

Id: 264925

patinovaná bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 50 cm, celková výška s podstavcem 60 cm, figura lehce uvolněna, značeno na bronzovém podstavci, otluky na podstavci, stav viz foto

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Jan Preisler - Při koupeli

Jan Preisler
Při koupeli

Id: 268704

pastel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 18,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

22 000

Detail

  Neznačeno - Dívka s hadem

Neznačeno
Dívka s hadem

Id: 264923

bronzová plastika na kamenném podstavci, rozměry včetně podstavce 44 x 46 x 20,5 cm, původní odlitek, cca 1925, oděrky na patině, lehce poškozený podstavec, stav viz foto

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Rapin - Dvě sestry

Jan Rapin
Dvě sestry

Id: 267801

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno ve spodní části, rámováno,po

Vyvolávací cena:

21 000

Detail