Aukce LXVII./2020
V kavárně
Id: 267712
kombinovaná technika/malba/vosk/dřevěná deska, rozměr 40 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobně poškozená malba, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč
Neznačeno
Konvolut tří kusů
Id: 267713
miniatury portrétů/malba, velikost oválů od 5,5 cm do 9 cm, zaskleno, otřené rámečky, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 000 Kč
Otto Eduard Pippel
V lese
Id: 266702
olej/plátno, rozměr 28 x 44 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno, lehce poškozená malba, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 700 Kč
Zpevněné břehy
Id: 267708
olej/plátno, rozměr 65 x 81 cm, značeno vpravo dole s datací, drobné poškození malby, oděrky na dekorativní adjustaci, 19. století, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 700 Kč
Neznačeno
Konvolut dvou kusů
Id: 270503
kresby na ultrafánu pro animovaný seriál Čtyřlístek, rozměry ve výřezu 15,5 x 20 cm a 15,5 x 18 cm, neznačeno, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 700 Kč
Noční duchové
Id: 264911
pastel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 40 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 500 Kč
Andy Warhol
Marilyn
Id: 265001
tisková technika/papír, neznačeno, rozměr listu cca 91 x 91 cm, uzavřeno v boxu, který je na zadní části prasklý, odřený rám,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 300 Kč
Václav Malý
Na cestě z pastvy
Id: 266704
olej/lepenka, rozměr 27 x 37 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 200 Kč
Alfréd Justitz
Koupel
Id: 263703
kresba perem/papír, rozměr ve výřezu 18 x 15 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Rudolf Linhart
Podvečer na Vysočině
Id: 269001
olej/lepenka, rozměr 49 x 64 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč
Stanislav Feikl
Mandele pod Kletí
Id: 269401
olej/lepenka, rozměr 25 x 33 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč
Jan Spáčil
Procházka v parku
Id: 265806
olej/lepenka, rozměr 48 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
4 000 Kč
Jan Kotík
Téměř figura
Id: 263704
lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, značeno a datováno tužkou uprostřed, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč
František Tavík Šimon
Pražský hrad
Id: 266403
litografie/papír, rozměr ve výřezu 22 x 19,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 600 Kč
Neznačeno
Tvář
Id: 263602
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, poškozená malba, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč