Čas na serveru 03:37:30

Aukce LXVII./2020

Zdena Braunerová - Na dvorku

Zdena Braunerová
Na dvorku

Id: 270305

olej/karton, rozměr 28,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 54

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 270906

bronzová plastika, celková výška 12 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství vydaný synem autora

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

František Kupka - Studie Ticha

František Kupka
Studie Ticha

Id: 267303

tisková technika (suchá jehla)/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19 cm, značeno v tisku, vpravo dole autorovým razítkem, pod paspartou francouzské razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:

59 900

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 76

Adolf Born - Rýmy pro kočku

Rýmy pro kočku

Id: 265016

kombinovaná technika/papír, návrh obálky, rozměr ve výřezu 21,5 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 81

František  Foltýn - Kompozice

František Foltýn
Kompozice

Id: 265201

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 70

Robert Jiran - Za úplňku

Robert Jiran
Za úplňku

Id: 264906

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 71

Jaroslav Veris (Zamazal) - Portrét dívky

Jaroslav Veris (Zamazal)
Portrét dívky

Id: 262609

olej/lepenka, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
2 200

50 000

Detail

Příhozy: 91

Václav Kiml - Kostelík

Václav Kiml
Kostelík

Id: 264915

olej/karton, rozměr cca 50 x 41 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

49 005

Detail

Příhozy: 61

Zdeněk Hajný - Strom z krajiny snů

Zdeněk Hajný
Strom z krajiny snů

Id: 265501

malba/plátno, rozměr 39 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování

Vyvolávací cena:
3 800

49 002

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 74

Vladimír Komárek - Tři stromy

Vladimír Komárek
Tři stromy

Id: 268001

olej/plátno rozměr 81 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobně poškozená malba, stav viz foto, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 54

Jaroslav Panuška - Zimní nálada

Jaroslav Panuška
Zimní nálada

Id: 266802

olej/lepenka, rozměr 49 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

48 000

Detail

 J.S. - Pyromanovo pokušení

J.S.
Pyromanovo pokušení

Id: 264908

kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 48 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

47 000

Detail

Příhozy: 64

Gabriel Cornelius von Max - Dívka s korunkou

Gabriel Cornelius von Max
Dívka s korunkou

Id: 267505

olej/dřevo, rozměr 19 x 14 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 58

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 268403

barevná litografie/papír, rozměr tisku cca 49 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

47 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 53

Josef  Istler - Hlava v zeleném

Josef Istler
Hlava v zeleném

Id: 270007

malba/lepenka, rozměr 77 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

45 000

Detail

Příhozy: 49