Aukce LXVII./2020
Zdena Braunerová
Na dvorku
Id: 270305
olej/karton, rozměr 28,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 54
Ptáček
Id: 270906
bronzová plastika, celková výška 12 cm, značeno na podstavci, přiložen certifikát autorství vydaný synem autora
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
61 000 Kč
František Kupka
Studie Ticha
Id: 267303
tisková technika (suchá jehla)/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 19 cm, značeno v tisku, vpravo dole autorovým razítkem, pod paspartou francouzské razítko, paspartováno, zaskleno, rámováno, po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
59 900 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 76
Rýmy pro kočku
Id: 265016
kombinovaná technika/papír, návrh obálky, rozměr ve výřezu 21,5 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
57 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 81
František Foltýn
Kompozice
Id: 265201
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 27 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 70
Robert Jiran
Za úplňku
Id: 264906
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
54 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 71
Jaroslav Veris (Zamazal)
Portrét dívky
Id: 262609
olej/lepenka, rozměr 60 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 91
Václav Kiml
Kostelík
Id: 264915
olej/karton, rozměr cca 50 x 41 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
49 005 Kč
Příhozy: 61
Zdeněk Hajný
Strom z krajiny snů
Id: 265501
malba/plátno, rozměr 39 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
49 002 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 74
Vladimír Komárek
Tři stromy
Id: 268001
olej/plátno rozměr 81 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, drobně poškozená malba, stav viz foto, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
49 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 54
Jaroslav Panuška
Zimní nálada
Id: 266802
olej/lepenka, rozměr 49 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
48 000 Kč
J.S.
Pyromanovo pokušení
Id: 264908
kombinovaná technika/malba/plátno, rozměr 48 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 64
Gabriel Cornelius von Max
Dívka s korunkou
Id: 267505
olej/dřevo, rozměr 19 x 14 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 58
Pohádkový motiv
Id: 268403
barevná litografie/papír, rozměr tisku cca 49 x 32,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 53
Josef Istler
Hlava v zeleném
Id: 270007
malba/lepenka, rozměr 77 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
45 000 Kč
Příhozy: 49