Aukce LXVII./2020
Ota Bubeníček
Z Mladovožicka
Id: 267304
olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popisný štítek, zaskleno, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
17 500 Kč
Antonín Pelc
Portrét sestry
Id: 263701
olej/lepenka, rozměr 87 x 69 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, na zadní straně staré štítky z výstav v Německu, původem z pozůstalosti autora, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 500 Kč
František Daněk - Sedláček
Letní nálada v Orlických horách
Id: 264202
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Vojtěch Sedláček
S koněm
Id: 265805
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 40,5 x 58,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč
Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma
Id: 267503
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč
Příhozy: 58
Bedřich Feigl
Na pláži
Id: 268705
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 16,5 x 12,5 cm, značeno a datováno 20 vlevo nahoře, paspartováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Kája Saudek
Pergamenový svitek
Id: 270507
kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 32,5 x 44 cm, neznačeno, list v minulosti přeložen, na zadní straně popsáno, vytvořeno pro Čs. televizi a pořad Vlaštovka v 70. letech, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč
Robert Jiran
Automobil
Id: 264904
olej/plátno, rozměr 50 x 70, značeno uprostřed dole a na zadní straně, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Georges Kars
Toaleta
Id: 265007
kresba/papír, rozměr ve výřezu 60 x 43,5 cm, značeno, datováno, drobné skvrny na papíře, papír lokálně poškozen, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Prsa Achillova
Id: 268401
papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 38,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1985, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 500 Kč
Svatba
Id: 270009
olej/dřevo, rozměr 27 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Vladimír Jiránek
Stěhováci
Id: 270515
originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 16 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč
Gustav Macoun
Říčka v krajině
Id: 264901
olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 500 Kč
Jaroslav Panuška
Předjaří
Id: 267101
olej/papír, rozměr 30 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, potvrzení pravosti na zadní straně
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
14 500 Kč
Quido Mánes
Setkání ve světnici
Id: 269501
kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 500 Kč