Čas na serveru 03:54:22

Aukce LXVII./2020

Ota Bubeníček - Z Mladovožicka

Ota Bubeníček
Z Mladovožicka

Id: 267304

olej/karton, rozměr 24,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popisný štítek, zaskleno, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:
2 200

17 500

Detail

Antonín Pelc - Portrét sestry

Antonín Pelc
Portrét sestry

Id: 263701

olej/lepenka, rozměr 87 x 69 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, na zadní straně staré štítky z výstav v Německu, původem z pozůstalosti autora, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Letní nálada v Orlických horách

František Daněk - Sedláček
Letní nálada v Orlických horách

Id: 264202

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Vojtěch  Sedláček - S koněm

Vojtěch Sedláček
S koněm

Id: 265805

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 40,5 x 58,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Josef Jíra - Vjezd do Jeruzaléma

Josef Jíra
Vjezd do Jeruzaléma

Id: 267503

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 34 x 26 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Příhozy: 58

Bedřich  Feigl - Na pláži

Bedřich Feigl
Na pláži

Id: 268705

olej/lepenka, rozměr ve výřezu 16,5 x 12,5 cm, značeno a datováno 20 vlevo nahoře, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Kája Saudek - Pergamenový svitek

Kája Saudek
Pergamenový svitek

Id: 270507

kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 32,5 x 44 cm, neznačeno, list v minulosti přeložen, na zadní straně popsáno, vytvořeno pro Čs. televizi a pořad Vlaštovka v 70. letech, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Robert Jiran - Automobil

Robert Jiran
Automobil

Id: 264904

olej/plátno, rozměr 50 x 70, značeno uprostřed dole a na zadní straně, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Georges Kars - Toaleta

Georges Kars
Toaleta

Id: 265007

kresba/papír, rozměr ve výřezu 60 x 43,5 cm, značeno, datováno, drobné skvrny na papíře, papír lokálně poškozen, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Olbram Zoubek - Prsa Achillova

Prsa Achillova

Id: 268401

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 38,5 x 38,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1985, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
3 800

15 500

Detail

  Autor neurčen - Svatba

Svatba

Id: 270009

olej/dřevo, rozměr 27 x 18,5 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Vladimír Jiránek - Stěhováci

Vladimír Jiránek
Stěhováci

Id: 270515

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 16 x 26,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Gustav Macoun - Říčka v krajině

Gustav Macoun
Říčka v krajině

Id: 264901

olej/lepenka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

14 500

Detail

Jaroslav Panuška - Předjaří

Jaroslav Panuška
Předjaří

Id: 267101

olej/papír, rozměr 30 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, potvrzení pravosti na zadní straně

Vyvolávací cena:
3 200

14 500

Detail

Quido Mánes - Setkání ve světnici

Quido Mánes
Setkání ve světnici

Id: 269501

kombinovaná technika/kresba/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail