Aukce LXVII./2020
Gustav Macoun
Z Kameniček
Id: 265802
olej/plátno, rozměr 64 x 74 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 55
Vladimír Komárek
Kytice
Id: 267902
olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
44 000 Kč
Josef Procházka
Podzim
Id: 263903
olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
43 015 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 67
Kamil Lhoták
Cestou z kina
Id: 264403
kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr listu 19,5 x 10 cm, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo písemné potvrzení pravosti díla Ing. Libora Šteffka, MBA
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 53
Jan Rapin
Laurin a Klement
Id: 267802
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno ve spodní části, rámováno,po
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
43 000 Kč
Příhozy: 68
Josef Písecký (Liška)
Z Jadranu
Id: 267201
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
42 000 Kč
František Xaver Naske
Paridův soud
Id: 269002
olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 53
František Ringo Čech
Vuelta
Id: 269102
olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 000 Kč
Robert Jiran
Black and White
Id: 264905
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
40 500 Kč
Příhozy: 54
Zdeněk Hajný
V letu
Id: 269201
malba/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 090 Kč
Příhozy: 56
Josef Holub
Rozkvetlé pole
Id: 264902
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno 1918 vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 52
Bohumír Dvorský
Kytice
Id: 265402
olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
39 000 Kč
Příhozy: 56
Karel Langer
Rozkvetlé břehy
Id: 268604
olej/karton, rozměr 36 x 56 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky na dekorativní adjustaci, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
38 000 Kč
Bez názvu
Id: 269301
fotografie, rozměr listu 31,5 x 30 cm, značeno vpravo dole popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Keramika
Habánský džbán
Id: 267710
glazovaná keramika, 17.-18. století, značně poškozeno viz foto, zpevněno drátem, oloupaná glazura ve spodní části natavené olovo, výška 21 cm
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 57