Čas na serveru 01:17:46

Aukce LXVII./2020

Gustav Macoun - Z Kameniček

Gustav Macoun
Z Kameniček

Id: 265802

olej/plátno, rozměr 64 x 74 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Příhozy: 55

Vladimír Komárek - Kytice

Vladimír Komárek
Kytice

Id: 267902

olej/plátno, rozměr 50 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Josef Procházka - Podzim

Josef Procházka
Podzim

Id: 263903

olej/lepenka, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

43 015

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 67

Kamil Lhoták - Cestou z kina

Kamil Lhoták
Cestou z kina

Id: 264403

kombinovaná technika/tužka/akvarel/papír, rozměr listu 19,5 x 10 cm, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo písemné potvrzení pravosti díla Ing. Libora Šteffka, MBA

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 53

Jan Rapin - Laurin a Klement

Jan Rapin
Laurin a Klement

Id: 267802

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno ve spodní části, rámováno,po

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Příhozy: 68

Josef Písecký (Liška) - Z Jadranu

Josef Písecký (Liška)
Z Jadranu

Id: 267201

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

František Xaver Naske - Paridův soud

František Xaver Naske
Paridův soud

Id: 269002

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

42 000

Detail

Příhozy: 53

František Ringo Čech - Vuelta

František Ringo Čech
Vuelta

Id: 269102

olej/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

41 000

Detail

Robert Jiran - Black and White

Robert Jiran
Black and White

Id: 264905

Vyvolávací cena:

40 500

Detail

Příhozy: 54

Zdeněk Hajný - V letu

Zdeněk Hajný
V letu

Id: 269201

malba/plátno, rozměr 26 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

39 090

Detail

Příhozy: 56

 Josef Holub - Rozkvetlé pole

Josef Holub
Rozkvetlé pole

Id: 264902

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno 1918 vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 52

Bohumír Dvorský - Kytice

Bohumír Dvorský
Kytice

Id: 265402

olej/plátno, rozměr 66 x 55 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

39 000

Detail

Příhozy: 56

Karel Langer - Rozkvetlé břehy

Karel Langer
Rozkvetlé břehy

Id: 268604

olej/karton, rozměr 36 x 56 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky na dekorativní adjustaci, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Jan Saudek - Bez názvu

Bez názvu

Id: 269301

fotografie, rozměr listu 31,5 x 30 cm, značeno vpravo dole popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

 Keramika - Habánský džbán

Keramika
Habánský džbán

Id: 267710

glazovaná keramika, 17.-18. století, značně poškozeno viz foto, zpevněno drátem, oloupaná glazura ve spodní části natavené olovo, výška 21 cm

Vyvolávací cena:
2 200

38 000

Detail

Příhozy: 57