Aukce LXVII./2020
Múza 1
Id: 264001
plastika olovo/cín/zlato, celková výška 64 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1977, stav viz foto, přiložen Certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
346 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 89
Oeconomia (levice)
Id: 268901
bronzová plastika, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
220 000 Kč
Příhozy: 57
Pumpa
Id: 264802
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 22 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce vysušený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
200 000 Kč
Pasta Oner
Policie Action
Id: 266601
olej/akryl/plátno, rozměr 120 x 120 cm, rok vzniku 2020, značeno a datováno na zadní straně, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava "Elusive Fusion" probíhá v Museu Kampa a výstava "Aftermath" v galerii UFFO v Trutnově
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
190 000 Kč
Příhozy: 68
Georges Kars
Gertrude Stein
Id: 265005
olej/plátno, rozměr 54,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
180 000 Kč
Příhozy: 105
Tři bárky
Id: 264301
kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve vnitřním rámování tužkou 17 x 25,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
175 000 Kč
Jan Jakub Hartmann
Krajina s hradem a pocestnými
Id: 268701
olej/plech, rozměr 23 x 32 cm, neznačeno, drobné oděrky na rámu, stav viz foto, přiloženo písemné potvrzení autenticity PhDr. Hany Seifertové
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
170 000 Kč
Příhozy: 72
Malý muž
Id: 264602
olovo/cín/zlato, celková výška 39,5 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1975, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 84
Georges Kars
Ze Středomoří
Id: 265901
olej/plátno/karton, rozměr 27 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 109
František Foltýn
Čertovka
Id: 263603
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, značně poškozená malba, nerámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
132 000 Kč
Příhozy: 120
Hlas
Id: 268501
olovo/cín/zlato, celková výška včetně podstavce 82,5 cm, značeno na zadní straně podstavce, stav viz foto, rok vzniku 1977, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
127 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 86
Kristian Kodet
Akt
Id: 265101
olej/plátno/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 65
Vilém Kreibich
Zimní nádraží
Id: 270107
olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 69
František Drtikol
Políčka
Id: 267502
olej/překližka, rozměr 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
99 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 124
Studna v Bretani
Id: 264402
tužka/černé křídy/papír, rozměr listu 10,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
89 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 76