Čas na serveru 11:27:22

Aukce LXVII./2020

Olbram Zoubek - Múza 1

Múza 1

Id: 264001

plastika olovo/cín/zlato, celková výška 64 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1977, stav viz foto, přiložen Certifikát autorství díla, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
12 000

346 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 89

Olbram Zoubek - Oeconomia (levice)

Oeconomia (levice)

Id: 268901

bronzová plastika, celková výška 71 cm, značeno na podstavci, rok vzniku 1999, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

220 000

Detail

Příhozy: 57

Jan  Zrzavý - Pumpa

Pumpa

Id: 264802

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 22 x 33,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce vysušený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
14 000

200 000

Detail

Pasta  Oner - Policie Action

Pasta Oner
Policie Action

Id: 266601

olej/akryl/plátno, rozměr 120 x 120 cm, rok vzniku 2020, značeno a datováno na zadní straně, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava "Elusive Fusion" probíhá v Museu Kampa a výstava "Aftermath" v galerii UFFO v Trutnově

Vyvolávací cena:
14 000

190 000

Detail

Příhozy: 68

Georges Kars - Gertrude Stein

Georges Kars
Gertrude Stein

Id: 265005

olej/plátno, rozměr 54,5 x 45 cm, značeno vlevo dole, dekorativně adjustováno,po

Vyvolávací cena:
6 000

180 000

Detail

Příhozy: 105

Jan  Zrzavý - Tři bárky

Tři bárky

Id: 264301

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve vnitřním rámování tužkou 17 x 25,2 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole monogram, zaskleno, lehce poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Jan Štíbra

Vyvolávací cena:
15 000

175 000

Detail

Jan Jakub Hartmann - Krajina s hradem a pocestnými

Jan Jakub Hartmann
Krajina s hradem a pocestnými

Id: 268701

olej/plech, rozměr 23 x 32 cm, neznačeno, drobné oděrky na rámu, stav viz foto, přiloženo písemné potvrzení autenticity PhDr. Hany Seifertové

Vyvolávací cena:
25 000

170 000

Detail

Příhozy: 72

Olbram Zoubek - Malý muž

Malý muž

Id: 264602

olovo/cín/zlato, celková výška 39,5 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1975, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
9 500

160 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 84

Georges Kars - Ze Středomoří

Georges Kars
Ze Středomoří

Id: 265901

olej/plátno/karton, rozměr 27 x 34 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:

145 000

Detail

Příhozy: 109

František  Foltýn - Čertovka

František Foltýn
Čertovka

Id: 263603

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, značně poškozená malba, nerámováno, stav viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

132 000

Detail

Příhozy: 120

Olbram Zoubek - Hlas

Hlas

Id: 268501

olovo/cín/zlato, celková výška včetně podstavce 82,5 cm, značeno na zadní straně podstavce, stav viz foto, rok vzniku 1977, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

127 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 86

Kristian Kodet - Akt

Kristian Kodet
Akt

Id: 265101

olej/plátno/karton, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 65

Vilém  Kreibich - Zimní nádraží

Vilém Kreibich
Zimní nádraží

Id: 270107

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

100 000

Detail

Příhozy: 69

František Drtikol - Políčka

František Drtikol
Políčka

Id: 267502

olej/překližka, rozměr 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

99 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 124

Jan  Zrzavý - Studna v Bretani

Studna v Bretani

Id: 264402

tužka/černé křídy/papír, rozměr listu 10,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové

Vyvolávací cena:

89 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 76