Aukce LXVII./2020
Ján Hála
V aleji u vody
Id: 264501
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, malba plošně drobně poškozena krakeláží, volné plátno, stav viz foto, oděrky na rámu, velmi raná práce, jasné rysy Engelmüllerovy školy, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
14 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Žně na Českomoravské Vysočině
Id: 264201
olej/plátno/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Gustav Macoun
Mračna
Id: 264910
olej/lepenka, rozměr 52 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, malba v oblasti značení odloupnuta
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
13 500 Kč
Cyril Bouda
Čtyřlístky pohádek
Id: 265809
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, popsáno v ploše, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, návrh obálky
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 500 Kč
Erich Zeyer
U jezera
Id: 266901
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
13 500 Kč
Příhozy: 58
Othon Coubine
Z Francie
Id: 270106
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 500 Kč
Kamila Ženatá
Slunečný den
Id: 270403
malba/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
Jaroslav Kafka
Žena v zeleném
Id: 269701
malba/deska, rozměr viditelný 64 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 400 Kč
Vladimír Renčín
Objímání stromu
Id: 270506
kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 29 cm, popsáno a značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
13 400 Kč
Josef Liesler
Na sále
Id: 265801
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 500 Kč
František Pečínka
Roubenka
Id: 268601
olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč
Jan Matulka
Při tanci
Id: 265011
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
12 000 Kč
Příhozy: 53
František Turek
Okno
Id: 265008
olej/karton, rozměr 67 x 56 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
11 500 Kč
Neznačeno
Na pastvě
Id: 270208
olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, v minulosti restaurováno, nerámováno, stav viz foto, 19. století,po
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 010 Kč
Antonín Kybal
Abstraktní kompozice
Id: 265006
kombinovaná technika/akvarel/kresba/papír, rozměr listu 42 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, stav viz foto, po
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 000 Kč