Čas na serveru 14:25:34

Aukce LXVII./2020

Ján Hála - V aleji u vody

Ján Hála
V aleji u vody

Id: 264501

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno vpravo dole, malba plošně drobně poškozena krakeláží, volné plátno, stav viz foto, oděrky na rámu, velmi raná práce, jasné rysy Engelmüllerovy školy, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Žně na Českomoravské Vysočině

František Daněk - Sedláček
Žně na Českomoravské Vysočině

Id: 264201

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Gustav Macoun - Mračna

Gustav Macoun
Mračna

Id: 264910

olej/lepenka, rozměr 52 x 70 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, malba v oblasti značení odloupnuta

Vyvolávací cena:
2 800

13 500

Detail

Cyril Bouda - Čtyřlístky pohádek

Cyril Bouda
Čtyřlístky pohádek

Id: 265809

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22,5 cm, popsáno v ploše, značeno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, návrh obálky

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Erich Zeyer - U jezera

Erich Zeyer
U jezera

Id: 266901

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno monogramem vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Příhozy: 58

Othon Coubine - Z Francie

Othon Coubine
Z Francie

Id: 270106

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
3 800

13 500

Detail

Kamila Ženatá - Slunečný den

Kamila Ženatá
Slunečný den

Id: 270403

malba/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jaroslav Kafka - Žena v zeleném

Jaroslav Kafka
Žena v zeleném

Id: 269701

malba/deska, rozměr viditelný 64 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 400

Detail

Vladimír Renčín - Objímání stromu

Vladimír Renčín
Objímání stromu

Id: 270506

kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 29 cm, popsáno a značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

13 400

Detail

Josef Liesler - Na sále

Josef Liesler
Na sále

Id: 265801

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

František Pečínka - Roubenka

František Pečínka
Roubenka

Id: 268601

olej/plátno/karton, rozměr 34,5 x 43,5 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jan Matulka - Při tanci

Jan Matulka
Při tanci

Id: 265011

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:
1 200

12 000

Detail

Příhozy: 53

František  Turek - Okno

František Turek
Okno

Id: 265008

olej/karton, rozměr 67 x 56 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

  Neznačeno - Na pastvě

Neznačeno
Na pastvě

Id: 270208

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, v minulosti restaurováno, nerámováno, stav viz foto, 19. století,po

Vyvolávací cena:

11 010

Detail

Antonín Kybal - Abstraktní kompozice

Antonín Kybal
Abstraktní kompozice

Id: 265006

kombinovaná technika/akvarel/kresba/papír, rozměr listu 42 x 60 cm, značeno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno, stav viz foto, po

Vyvolávací cena:
2 200

11 000

Detail