Čas na serveru 07:32:15

Aukce LXVII./2020

Cyril Bouda - Mládenec

Cyril Bouda
Mládenec

Id: 268605

akvarel/papír, rozměr viditelný 23 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

8 000

Detail

Vladimír Jiránek - V ZOO

Vladimír Jiránek
V ZOO

Id: 270514

originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 17,5 x 23,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Max Brüning - Dívka v modrém

Max Brüning
Dívka v modrém

Id: 267719

grafická technika/papír, rozměr listu cca 47 x 26 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
700

8 000

Detail

Alois Schneiderka - Setkání u starého stromu

Alois Schneiderka
Setkání u starého stromu

Id: 267711

olej/plátno, rozměr 46 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
3 200

7 500

Detail

  Neznačeno - Loutnistka

Neznačeno
Loutnistka

Id: 267714

olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, malba značně poškozena, v minulosti restaurováno, 19. století, nerámováno

Vyvolávací cena:
1 100

7 500

Detail

  Autor neurčen - Pohled na Prahu

Pohled na Prahu

Id: 267707

barevná rytina/papír, rozměr listu 47 x 67 cm, popsáno ve spodní části, zaskleno, poškozené rámování, list zahnědlý

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Jan Vlček - Souboj

Jan Vlček
Souboj

Id: 264916

malba/sololit, rozměr 48 x 89 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Josef M. Černovický - U kotlíku

Josef M. Černovický
U kotlíku

Id: 270004

olej/plátno, rozměr 65 x 74 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

František Emler - Chartres

František Emler
Chartres

Id: 270109

tempera/papír, rozměr 22 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:
1 800

6 001

Detail

Drahoslav Šolta - Ve vinárně

Drahoslav Šolta
Ve vinárně

Id: 265202

malba/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Jan Honsa - Roubenky

Jan Honsa
Roubenky

Id: 269901

olej/karton/skica, rozměr 31 x 42 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Neznačeno - Muž a automobil

Neznačeno
Muž a automobil

Id: 267717

olej/karton, rozměr 34 x 43 cm, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

  Autor neurčen - Jezdec na koni

Jezdec na koni

Id: 265810

olej/dřevo, rozměr oválu 17,5 x 24 cm, značeno azbukou vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Josef Štolovský - U rozkvetlého stromu

Josef Štolovský
U rozkvetlého stromu

Id: 270204

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, na zadní straně pohlednice s motivem obrazu,po

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

František Tavík Šimon - Pobřeží

František Tavík Šimon
Pobřeží

Id: 270205

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

Detail