Aukce LXVII./2020
Cyril Bouda
Mládenec
Id: 268605
akvarel/papír, rozměr viditelný 23 x 17 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 000 Kč
Vladimír Jiránek
V ZOO
Id: 270514
originální ultrafán použitý při natáčení animovaného filmu Bob a Bobek, rozměr ve výřezu 17,5 x 23,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Max Brüning
Dívka v modrém
Id: 267719
grafická technika/papír, rozměr listu cca 47 x 26 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
700 Kč
8 000 Kč
Alois Schneiderka
Setkání u starého stromu
Id: 267711
olej/plátno, rozměr 46 x 65 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
7 500 Kč
Neznačeno
Loutnistka
Id: 267714
olej/plátno, rozměr 63 x 50 cm, malba značně poškozena, v minulosti restaurováno, 19. století, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
7 500 Kč
Pohled na Prahu
Id: 267707
barevná rytina/papír, rozměr listu 47 x 67 cm, popsáno ve spodní části, zaskleno, poškozené rámování, list zahnědlý
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 100 Kč
Jan Vlček
Souboj
Id: 264916
malba/sololit, rozměr 48 x 89 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 000 Kč
Josef M. Černovický
U kotlíku
Id: 270004
olej/plátno, rozměr 65 x 74 cm, značeno vpravo dole, značně poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
7 000 Kč
František Emler
Chartres
Id: 270109
tempera/papír, rozměr 22 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 001 Kč
Drahoslav Šolta
Ve vinárně
Id: 265202
malba/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč
Jan Honsa
Roubenky
Id: 269901
olej/karton/skica, rozměr 31 x 42 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Muž a automobil
Id: 267717
olej/karton, rozměr 34 x 43 cm, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 000 Kč
Jezdec na koni
Id: 265810
olej/dřevo, rozměr oválu 17,5 x 24 cm, značeno azbukou vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 600 Kč
Josef Štolovský
U rozkvetlého stromu
Id: 270204
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto, na zadní straně pohlednice s motivem obrazu,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 600 Kč
František Tavík Šimon
Pobřeží
Id: 270205
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 35 x 23 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč