Aukce LXVII./2020
Stanislav Podhrázský
Portrét Věry Novákové
Id: 263702
olej/plátno/překližka, rozměr 29,3 x 27 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původem z pozůstalosti autora, přiložena fotografie s dobrozdáním paní Podhrázské z 13.12.2012
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč
Emil Schovánek
Dívka u moře
Id: 269404
olej/plátno, rozměr 65,5 x 56 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 500 Kč
Dalibor Chatrný
Abstraktní koláž
Id: 268702
koláž/papír, rozměr viditelný 44 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto, konzultováno původním majitelem s PhDr. Mahulenou Nešlehovou
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
9 300 Kč
Rajko Tomič
Na Jadranu
Id: 263904
olej/karton, rozměr 50 x 69 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
9 100 Kč
Vincenc Vingler
Opička
Id: 267716
patinovaná sádra, původní otřená patina, výška 13 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto
Vyvolávací cena:
800 Kč
9 100 Kč
Západ slunce
Id: 265104
olej/papír/překližka, rozměr 33 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč
Karel Langer
Tatranské hřebeny
Id: 266705
olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
9 000 Kč
Neznačeno
Chlapec s bůvolem
Id: 264926
patinovaná bronzová plastika složená ze dvou částí, rozměr cca 15 x 25 cm, drobné oděrky v patině, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč
Jan Matulka
Rituální tanec
Id: 265014
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 25 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 500 Kč
Jaroslav Grus
Krajina s topolem
Id: 265401
olej/lepenka, rozměr 62 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole 76, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč
František Krčmář
Abstraktní kompozice
Id: 267403
malba/lepenka, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Neznačeno
Madona della Seggiola
Id: 267704
olej/dřevěná deska, průměr malby cca 57 cm, 19. století, replika obrazu podle Raffaela Santiho, poškozený dobový rám, malba lokálně poškozena, prasklina v desce, stav viz foto
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
8 500 Kč
Jan Honsa
Rozkvetlý strom
Id: 267721
olej/překližka, rozměr 14,5 x 12 cm, neznačeno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 100 Kč
Milan Paštéka
Sedící dívka
Id: 264920
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 23 x 17,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
František Líbal
Na kraji rybníka
Id: 265605
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč