Čas na serveru 02:34:48

Aukce LXVII./2020

Stanislav Podhrázský - Portrét Věry Novákové

Stanislav Podhrázský
Portrét Věry Novákové

Id: 263702

olej/plátno/překližka, rozměr 29,3 x 27 cm, značeno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původem z pozůstalosti autora, přiložena fotografie s dobrozdáním paní Podhrázské z 13.12.2012

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Emil Schovánek - Dívka u moře

Emil Schovánek
Dívka u moře

Id: 269404

olej/plátno, rozměr 65,5 x 56 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Dalibor Chatrný - Abstraktní koláž

Dalibor Chatrný
Abstraktní koláž

Id: 268702

koláž/papír, rozměr viditelný 44 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, stav viz foto, konzultováno původním majitelem s PhDr. Mahulenou Nešlehovou

Vyvolávací cena:
3 800

9 300

Detail

Rajko Tomič - Na Jadranu

Rajko Tomič
Na Jadranu

Id: 263904

olej/karton, rozměr 50 x 69 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:
3 200

9 100

Detail

Vincenc Vingler - Opička

Vincenc Vingler
Opička

Id: 267716

patinovaná sádra, původní otřená patina, výška 13 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto

Vyvolávací cena:
800

9 100

Detail

  Autor neurčen - Západ slunce

Západ slunce

Id: 265104

olej/papír/překližka, rozměr 33 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto,po

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Langer - Tatranské hřebeny

Karel Langer
Tatranské hřebeny

Id: 266705

olej/plátno, rozměr 55 x 68 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:
4 800

9 000

Detail

  Neznačeno - Chlapec s bůvolem

Neznačeno
Chlapec s bůvolem

Id: 264926

patinovaná bronzová plastika složená ze dvou částí, rozměr cca 15 x 25 cm, drobné oděrky v patině, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Jan Matulka - Rituální tanec

Jan Matulka
Rituální tanec

Id: 265014

kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr ve výřezu 25 x 20 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Grus - Krajina s topolem

Jaroslav Grus
Krajina s topolem

Id: 265401

olej/lepenka, rozměr 62 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole 76, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Krčmář - Abstraktní kompozice

František Krčmář
Abstraktní kompozice

Id: 267403

malba/lepenka, rozměr 29,5 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Madona della Seggiola

Neznačeno
Madona della Seggiola

Id: 267704

olej/dřevěná deska, průměr malby cca 57 cm, 19. století, replika obrazu podle Raffaela Santiho, poškozený dobový rám, malba lokálně poškozena, prasklina v desce, stav viz foto

Vyvolávací cena:
1 800

Detail

Jan Honsa - Rozkvetlý strom

Jan Honsa
Rozkvetlý strom

Id: 267721

olej/překližka, rozměr 14,5 x 12 cm, neznačeno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Milan Paštéka - Sedící dívka

Milan Paštéka
Sedící dívka

Id: 264920

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 23 x 17,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Líbal - Na kraji rybníka

František Líbal
Na kraji rybníka

Id: 265605

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 49 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

8 000

Detail