Čas na serveru 12:39:10

Aukce LXVII./2020

František Kaván - Letní krajina od Jičína

František Kaván
Letní krajina od Jičína

Id: 267405

olej/lepenka, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, doba vzniku kolem 1900, odborně čištěno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

81 000

Detail

Příhozy: 64

Gustav  Porš - Pohled do kraje

Gustav Porš
Pohled do kraje

Id: 267301

olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustraci,po

Vyvolávací cena:
4 800

75 000

Detail

Příhozy: 57

Vladimír Komárek - Bílé stromy

Vladimír Komárek
Bílé stromy

Id: 267901

olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 73

Josef Lehoučka - Sova

Josef Lehoučka
Sova

Id: 265002

olej/plátno, rozměr 90 x 115 cm, neznačeno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě,po

Vyvolávací cena:
3 800

72 000

Detail

Příhozy: 82

Olbram Zoubek - Pocta S. Freudovi

Pocta S. Freudovi

Id: 264601

Žena - prsa +) a Žena - prsa -), olovo/cín, konvolut dvou kusů, rozměr každého kusu cca 35 x 12 cm, značeno na zadní straně, jedná se o plastiku k výstavě Sigmunda Freuda (pozitivní a negativní pohled), rok vzniku 2006, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 68

František Kaván - Vrbičky

František Kaván
Vrbičky

Id: 266401

olej/papír/karton, rozměr 24 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, původní poškozené rámování, jedná se o ranou práci kolem roku 1900, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 70

Jan  Zrzavý - Benátky

Benátky

Id: 264803

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 15 cm, značeno monogramem vpravo dole, kresba v paspartě posunuta, zaskleno, paspartováno, lehce vysušený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
7 500

69 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 49

Hella Guth - Malý zámek

Hella Guth
Malý zámek

Id: 265009

malba/plátno, rozměr 66 x 35 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno, po

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 67

Emil Artur Pitterman - Longen - Piják

Emil Artur Pitterman - Longen
Piják

Id: 265105

olej/plátno/karton, rozměr 38 x 38 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu,po

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Příhozy: 78

Alois Kohout - Z Paříže

Alois Kohout
Z Paříže

Id: 265003

olej/deska, rozměr viditelný 59 x 49 cm, značeno ve spodní části, oděrky na dekorativní adjustaci,po

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 76

Salvador Dalí - Don Quixote

Salvador Dalí
Don Quixote

Id: 268204

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno v tisku vpravo dole, na zadní straně potvrzení autenticity, původem soukromá sbírka Dr. M. Bycka, Ph.D.

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 80

František Ringo Čech - Zlatá ulička

František Ringo Čech
Zlatá ulička

Id: 269101

olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 59

Otto Gutfreund - Čelista

Otto Gutfreund
Čelista

Id: 269403

patinovaný bronz na kombinovaném podstavci z kamene a dřeva, výška plastiky cca 46 cm, výška podstavce cca 8 cm, na zadní straně značeno, jedná se o novodobý odlitek, na povrchu drobné oděrky

Vyvolávací cena:

64 000

Detail

Příhozy: 70

Jaroslav Paur - Bílé město

Jaroslav Paur
Bílé město

Id: 264101

olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno a datováno 64 vpravo dole, lehce poškozené autorské rámování, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora

Vyvolávací cena:

62 000

Detail

Příhozy: 65

Robert Jiran - Na pláži

Robert Jiran
Na pláži

Id: 266502

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 90