Aukce LXVII./2020
František Kaván
Letní krajina od Jičína
Id: 267405
olej/lepenka, rozměr 26 x 36 cm, značeno vpravo dole, dekorativně adjustováno, doba vzniku kolem 1900, odborně čištěno, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
81 000 Kč
Příhozy: 64
Gustav Porš
Pohled do kraje
Id: 267301
olej/plátno, rozměr 47 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustraci,po
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
75 000 Kč
Příhozy: 57
Vladimír Komárek
Bílé stromy
Id: 267901
olej/plátno, rozměr 60 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
75 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 73
Josef Lehoučka
Sova
Id: 265002
olej/plátno, rozměr 90 x 115 cm, neznačeno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě,po
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 82
Pocta S. Freudovi
Id: 264601
Žena - prsa +) a Žena - prsa -), olovo/cín, konvolut dvou kusů, rozměr každého kusu cca 35 x 12 cm, značeno na zadní straně, jedná se o plastiku k výstavě Sigmunda Freuda (pozitivní a negativní pohled), rok vzniku 2006, osobně konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
71 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 68
František Kaván
Vrbičky
Id: 266401
olej/papír/karton, rozměr 24 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, původní poškozené rámování, jedná se o ranou práci kolem roku 1900, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 70
Benátky
Id: 264803
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 15 cm, značeno monogramem vpravo dole, kresba v paspartě posunuta, zaskleno, paspartováno, lehce vysušený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
69 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 49
Hella Guth
Malý zámek
Id: 265009
malba/plátno, rozměr 66 x 35 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno, po
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
69 000 Kč
Příhozy: 67
Emil Artur Pitterman - Longen
Piják
Id: 265105
olej/plátno/karton, rozměr 38 x 38 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, oděrky na rámu,po
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 78
Alois Kohout
Z Paříže
Id: 265003
olej/deska, rozměr viditelný 59 x 49 cm, značeno ve spodní části, oděrky na dekorativní adjustaci,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 76
Salvador Dalí
Don Quixote
Id: 268204
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15 cm, značeno v tisku vpravo dole, na zadní straně potvrzení autenticity, původem soukromá sbírka Dr. M. Bycka, Ph.D.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
64 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 80
František Ringo Čech
Zlatá ulička
Id: 269101
olej/plátno, rozměr 45 x 60 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 59
Otto Gutfreund
Čelista
Id: 269403
patinovaný bronz na kombinovaném podstavci z kamene a dřeva, výška plastiky cca 46 cm, výška podstavce cca 8 cm, na zadní straně značeno, jedná se o novodobý odlitek, na povrchu drobné oděrky
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 70
Jaroslav Paur
Bílé město
Id: 264101
olej/plátno, rozměr 54 x 73 cm, značeno a datováno 64 vpravo dole, lehce poškozené autorské rámování, konzultováno a pravost potvrzena dcerou autora
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 65
Robert Jiran
Na pláži
Id: 266502
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 90