Čas na serveru 00:19:22

Aukce LXXIII./2021

Olbram Zoubek - Vítej 2

Vítej 2

Id: 300101

plastika/olovo/cín/zlato, celková výška 63 cm, značeno na plintě, rok vzniku 1996, jedná se o zmenšený model modelu umístěného na velvyslanectví v Budapešti, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
14 000

531 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 89

Václav Radimský - Barevný podzim

Václav Radimský
Barevný podzim

Id: 300601

olej/karton, rozměr 62 x 92 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, bude přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
50 000

415 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 70

Alexander Archipenko - Woman with Fan

Alexander Archipenko
Woman with Fan

Id: 302101

bronzová plastika na kamenném podstavci, celková výška 90 cm, podstavec prasklý a opravený, značeno na soše viz foto

Vyvolávací cena:
30 000

320 000

Detail

Příhozy: 76

František  Tichý - Harlekýn

František Tichý
Harlekýn

Id: 301708

olej/karton, rozměr 32,5 x 21 cm, značeno vpravo dole tužkou, poškozený rám

Vyvolávací cena:
4 800

260 000

Detail

Příhozy: 102

Joža Uprka - Hrající si děti

Joža Uprka
Hrající si děti

Id: 300608

olej/deska, rozměr viditelný 25 x 30 cm, značeno monogramem a datací vlevo nahoře, zaskleno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

215 000

Detail

Příhozy: 90

Vlastimil Zábranský - Dívka

Vlastimil Zábranský
Dívka

Id: 304209

olej/lepenka, rozměr 40 x 30 cm, značeno ve spodní části, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

150 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 115

Lutobor Hlavsa - Portrét Jarmily

Lutobor Hlavsa
Portrét Jarmily

Id: 302602

olej/deska, rozměr 60,5 x 50,5 cm, značeno vpravo dole s datací, oděrky na rámu, obraz získán na autorské výstavě v roce 2020 a je uveden v katalogu viz foto

Vyvolávací cena:

145 000

Detail

Příhozy: 96

Vladimír Komárek - Tři vázy

Vladimír Komárek
Tři vázy

Id: 299301

olej/plátno, rozměr 85 x 60 cm, značeno vlevo dole s datací, oděrky na olištování

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 82

Břetislav Benda - Toaleta

Břetislav Benda
Toaleta

Id: 301601

mramorová socha, celková výška cca 48 cm, značeno na plastice, lokálně poškozeno na povrchu

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 112

František Kupka - Akt studie z Fete de Neuilly

František Kupka
Akt studie z Fete de Neuilly

Id: 303501

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:

97 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 111

František Kupka - Bílé rytmy na černé

František Kupka
Bílé rytmy na černé

Id: 301301

dřevoryt/japonský ruční papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, autorským razítkem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

91 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 58

Jan  Zrzavý - Bolest

Bolest

Id: 301801

litografie/papír, rozměr ve výřezu 25 x 17 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, pod sklem pasparta lehce znečištěna

Vyvolávací cena:

90 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 70

Ludvík Kohl - Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni

Ludvík Kohl
Interiér chrámu sv. Štěpána ve Vídni

Id: 303201

olej/plátno, rozměr 76,5 x 60 cm, značeno monogramem vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, v minulosti odborně restaurováno

Vyvolávací cena:

89 000

Detail

Příhozy: 66

Jakub Špaňhel - Baletky (Degas)

Jakub Špaňhel
Baletky (Degas)

Id: 300301

akryl/plátno, rozměr 100 x 80 cm, rok vzniku 2021, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, přiložen autorův záruční list

Vyvolávací cena:
11 000

82 000

Detail

Ota Janeček - Ptáčci na větvích

Ptáčci na větvích

Id: 299002

Vyvolávací cena:

81 000

Detail