Čas na serveru 07:54:08

Aukce LXXIII./2021

  Autor neurčen - Portrét muže

Portrét muže

Id: 304807

olej/karton, rozměr 44 x 33 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
1 800

3 200

Detail

Rudolf Konopa - Setkání u lesa

Rudolf Konopa
Setkání u lesa

Id: 300405

olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky v malbě, neodborně restaurováno, popsáno na blindrámu, nerámováno

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Karel Šimůnek - Krojovaná dívka

Karel Šimůnek
Krojovaná dívka

Id: 300605

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 49 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Zich - Lesní panorama

Rudolf Zich
Lesní panorama

Id: 298705

kombinovaná technika/překližka, rozměr 85 x 32 cm, značeno nečitelně vlevo dole, též na zadní straně včetně autorova razítka, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 600

2 800

Detail

Bohumil Stanislav Urban - Noční koupel

Bohumil Stanislav Urban
Noční koupel

Id: 300402

olej/plátno, rozměr 33 x 25 cm, značeno vpravo dole, oděrky v malbě, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

Franz Bergmann - Talíř

Franz Bergmann
Talíř

Id: 302503

bronzový talíř o průměru 27,5 cm, značeno Bergman na zadní straně, motiv dle návrhu A. Muchy

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Pavel Vavrys - Opuštěný dům

Pavel Vavrys
Opuštěný dům

Id: 304208

olej/sololit, rozměr 19 x 53 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

1 900

Detail

František Ladislav Soukup - Na kraji lesa

František Ladislav Soukup
Na kraji lesa

Id: 303301

olej/plátno/karton, rozměr viditelný 38 x 30,5 cm, značeno vlevo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený rám, na zadní straně posouzení pravosti PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

1 600

Detail