Čas na serveru 20:51:59

Aukce LXXIII./2021

Karel Hodr - Večer na Kampě

Karel Hodr
Večer na Kampě

Id: 299903

olej/karton, rozměr ve výřezu 24 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozená pasparta, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek

Vyvolávací cena:
3 800

34 000

Detail

Teodor Josef Mousson - Na trhu v Sečovciach

Teodor Josef Mousson
Na trhu v Sečovciach

Id: 301901

olej/plátno, rozměr 35 x 58 cm, značeno vpravo dole, obraz má volné plátno, v minulosti značně vypadaná malba, neodborně zrestaurováno v celé ploše obrazu, autentičnost obrazu se opírá o přiložený písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky, poškozený rám, stav viz foto

Vyvolávací cena:
8 000

34 000

Detail

Vincenc Beneš - Na jezu

Vincenc Beneš
Na jezu

Id: 298701

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno monogramem a datací 18 vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

33 300

Detail

Stanislav Lolek - Tetřevi

Stanislav Lolek
Tetřevi

Id: 302701

olej/karton, rozměr viditelný 48 x 63 cm, neznačeno, popis původu obrazu na zadní straně, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

33 100

Detail

  Autor neurčen - Podzimní červánky

Podzimní červánky

Id: 287108

olej/plátno, rozměr 73 x 93 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 200

33 000

Detail

Příhozy: 52

Jan Saudek - Jam Session

Jam Session

Id: 300204

konvolut dvou fotografií, rozměry 26 x 23 cm a 26,8 x 23,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 49

Pavel Pardy - Touha létat

Pavel Pardy
Touha létat

Id: 304205

olej/sololit, rozměr viditelný 35 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 60

Salvador Dalí - Píseň písní

Salvador Dalí
Píseň písní

Id: 304502

lept kolorovaný/zlacený/papír, rozměr ve výřezu 45 x 29 cm, značeno tužkou vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lehce poškozen viz foto

Vyvolávací cena:
2 800

33 000

Detail

Příhozy: 70

Jan Saudek - The russian wedding

The russian wedding

Id: 300203

fotografie, rozměr 29,8 x 39,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Stanislav Lolek - Tetřev

Stanislav Lolek
Tetřev

Id: 300602

olej/plátno, rozměr 67 x 84 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

František Ringo Čech - Očkování J. A. Komenského

František Ringo Čech
Očkování J. A. Komenského

Id: 300802

olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Adolf Born - Sbírka kuriozit císaře Rudolfa

Sbírka kuriozit císaře Rudolfa

Id: 304210

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 39 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 51/90, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Účastníci: 20

Adolf Born - Pohádkový motiv

Pohádkový motiv

Id: 304211

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 56/95, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Účastníci: 19

Oldřich Homoláč - Dívka u rozkvetlého keře

Oldřich Homoláč
Dívka u rozkvetlého keře

Id: 298201

olej/plátno/karton, rozměr 56 x 41 cm, značeno a datováno 98 vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Příhozy: 60

František Dvořák Brunner - Dívka v bílých šatech

František Dvořák Brunner
Dívka v bílých šatech

Id: 299101

olej/plátno, rozměr 46 x 27 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

30 999

Detail

Příhozy: 48