Aukce LXXIII./2021
Karel Hodr
Večer na Kampě
Id: 299903
olej/karton, rozměr ve výřezu 24 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozená pasparta, oděrky na rámu, na zadní straně původní štítek
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
34 000 Kč
Teodor Josef Mousson
Na trhu v Sečovciach
Id: 301901
olej/plátno, rozměr 35 x 58 cm, značeno vpravo dole, obraz má volné plátno, v minulosti značně vypadaná malba, neodborně zrestaurováno v celé ploše obrazu, autentičnost obrazu se opírá o přiložený písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky, poškozený rám, stav viz foto
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
34 000 Kč
Vincenc Beneš
Na jezu
Id: 298701
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno monogramem a datací 18 vlevo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
33 300 Kč
Stanislav Lolek
Tetřevi
Id: 302701
olej/karton, rozměr viditelný 48 x 63 cm, neznačeno, popis původu obrazu na zadní straně, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 100 Kč
Podzimní červánky
Id: 287108
olej/plátno, rozměr 73 x 93 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 52
Jam Session
Id: 300204
konvolut dvou fotografií, rozměry 26 x 23 cm a 26,8 x 23,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 49
Pavel Pardy
Touha létat
Id: 304205
olej/sololit, rozměr viditelný 35 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 60
Salvador Dalí
Píseň písní
Id: 304502
lept kolorovaný/zlacený/papír, rozměr ve výřezu 45 x 29 cm, značeno tužkou vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, papír lehce poškozen viz foto
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
33 000 Kč
Příhozy: 70
The russian wedding
Id: 300203
fotografie, rozměr 29,8 x 39,7 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
32 000 Kč
Stanislav Lolek
Tetřev
Id: 300602
olej/plátno, rozměr 67 x 84 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
František Ringo Čech
Očkování J. A. Komenského
Id: 300802
olej/plátno, rozměr 50 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Sbírka kuriozit císaře Rudolfa
Id: 304210
litografie/papír, rozměr ve výřezu 44 x 39 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 51/90, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 20
Pohádkový motiv
Id: 304211
litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole č. 56/95, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 000 Kč
Účastníci: 19
Oldřich Homoláč
Dívka u rozkvetlého keře
Id: 298201
olej/plátno/karton, rozměr 56 x 41 cm, značeno a datováno 98 vpravo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 000 Kč
Příhozy: 60
František Dvořák Brunner
Dívka v bílých šatech
Id: 299101
olej/plátno, rozměr 46 x 27 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 999 Kč
Příhozy: 48