Aukce LXXIII./2021
Jan Mikule
Žena v parku
Id: 301706
olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
40 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 64
Emil Filla
Zátiší s vázou a květinami
Id: 303503
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč
Příhozy: 58
Ludvík Csordák
Zasněžená krajina
Id: 304801
olej/karton, rozměr 47 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce prohnutý karton, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
40 000 Kč
Iva Hüttnerová
U kartářky
Id: 303101
olej/sololit, rozměr 35 x 26 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
39 111 Kč
Just a stady for final image
Id: 301201
fotografie, rozměr 29 x 28 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 49
Pravoslav Kotík
Rozezlené ženy
Id: 304101
olej/plátno, rozměr 35,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, původní štítek na zadní straně s datací 1941, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 53
Jaromír Kunc
Lucerna
Id: 299907
olej/karton, rozměr ve výřezu 18 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 50
Vlastimil Beneš
U rybníka
Id: 300501
olej/plátno, rozměr 37 x 55 cm, značeno vlevo dole, také na zadní straně, rámováno, doba vzniku kolem 1950, velmi dobrý stav viz foto, přiloženo písemné potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
37 000 Kč
František Kupka
Fontána
Id: 301303
lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno v tisku vpravo dole a autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 48
Salvador Dalí
Antonius a Kleopatra
Id: 304501
litografie/papír, rozměr listu 78 x 58 cm, značeno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole, zaskleno, doba vzniku litografie 1979, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 50
Josef Liesler
Ezopova hostina
Id: 304102
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 52 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, na zadní straně autorův přípis, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 53
František Ringo Čech
Indiánské léto
Id: 300803
olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
35 000 Kč
Ležící akt
Id: 301705
kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 58
Pierre Alexandre Schoenewerk
Žena u fontány
Id: 303804
bronzová plastika, celková výška 56 cm, značeno ve spodní části, dále značka litce, na povrchu drobné otěrky, stav viz foto, 19. stol.
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
35 000 Kč
Jiří Brázda
Dívka
Id: 304207
malba/sololit, rozměr 41 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 52