Čas na serveru 04:53:46

Aukce LXXIII./2021

Jan Mikule - Žena v parku

Jan Mikule
Žena v parku

Id: 301706

olej/karton, rozměr 24 x 32 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 64

Emil Filla - Zátiší s vázou a květinami

Emil Filla
Zátiší s vázou a květinami

Id: 303503

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 58

Ludvík Csordák - Zasněžená krajina

Ludvík Csordák
Zasněžená krajina

Id: 304801

olej/karton, rozměr 47 x 53 cm, značeno vlevo dole, lehce prohnutý karton, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Iva Hüttnerová - U kartářky

Iva Hüttnerová
U kartářky

Id: 303101

olej/sololit, rozměr 35 x 26 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

39 111

Detail

Jan Saudek - Just a stady for final image

Just a stady for final image

Id: 301201

fotografie, rozměr 29 x 28 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 49

Pravoslav Kotík - Rozezlené ženy

Pravoslav Kotík
Rozezlené ženy

Id: 304101

olej/plátno, rozměr 35,5 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, původní štítek na zadní straně s datací 1941, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
4 800

38 000

Detail

Příhozy: 53

Jaromír Kunc - Lucerna

Jaromír Kunc
Lucerna

Id: 299907

olej/karton, rozměr ve výřezu 18 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 50

Vlastimil  Beneš - U rybníka

Vlastimil Beneš
U rybníka

Id: 300501

olej/plátno, rozměr 37 x 55 cm, značeno vlevo dole, také na zadní straně, rámováno, doba vzniku kolem 1950, velmi dobrý stav viz foto, přiloženo písemné potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:
4 800

37 000

Detail

František Kupka - Fontána

František Kupka
Fontána

Id: 301303

lept/ruční papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, značeno v tisku vpravo dole a autorským razítkem, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Příhozy: 48

Salvador Dalí - Antonius a Kleopatra

Salvador Dalí
Antonius a Kleopatra

Id: 304501

litografie/papír, rozměr listu 78 x 58 cm, značeno vpravo dole tužkou, číslováno vlevo dole, zaskleno, doba vzniku litografie 1979, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

37 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Liesler - Ezopova hostina

Josef Liesler
Ezopova hostina

Id: 304102

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 52 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, na zadní straně autorův přípis, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 53

František Ringo Čech - Indiánské léto

František Ringo Čech
Indiánské léto

Id: 300803

olej/plátno, rozměr 60 x 60 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Václav Špála - Ležící akt

Ležící akt

Id: 301705

kolorovaný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

35 000

Detail

Příhozy: 58

Pierre Alexandre Schoenewerk - Žena u fontány

Pierre Alexandre Schoenewerk
Žena u fontány

Id: 303804

bronzová plastika, celková výška 56 cm, značeno ve spodní části, dále značka litce, na povrchu drobné otěrky, stav viz foto, 19. stol.

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Jiří Brázda - Dívka

Jiří Brázda
Dívka

Id: 304207

malba/sololit, rozměr 41 x 28 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

35 000

Detail

Příhozy: 52