Čas na serveru 05:52:54

Aukce LXXIII./2021

Vojtěch Tittelbach - Cvičenky

Vojtěch Tittelbach
Cvičenky

Id: 304001

kvaš/lepenka, rozměr listu 50 x 35 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

  Autor neurčen - Portrét rabína

Portrét rabína

Id: 304808

olej/plátno, rozměr 26,5 x 21 cm, značeno vlevo nahoře, poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František Líbal - Horský motiv

František Líbal
Horský motiv

Id: 303603

olej/sololit, rozměr 60 x 79 cm, značeno vpravo dole, mírně poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Šimon Brejcha - Rozplétání myšlenek

Šimon Brejcha
Rozplétání myšlenek

Id: 300201

olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně blindrámu, oděrky na původním olištování, pravost potvrzena autorem

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Jiří Načeradský - Postavy

Jiří Načeradský
Postavy

Id: 302803

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 50 x 69 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Requiem pro Vietnam II.

Oldřich Kulhánek
Requiem pro Vietnam II.

Id: 304601

litografie/papír, rozměr listu 61 x 43 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Věnceslav Černý - Pouští a pralesem č. 18

Věnceslav Černý
Pouští a pralesem č. 18

Id: 299403

akvarel/kvaš/papír, rozměr kresby 29,5 x 19,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 821

Detail

Charles Samuel - Tanečnice

Charles Samuel
Tanečnice

Id: 303802

patinovaný bronz na kombinovaném kamenném podstavci, celková výška 32 cm, značeno na podstavci, na kameni drobné otluky, stav viz foto

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Václav Matějíček - Na okraji města

Václav Matějíček
Na okraji města

Id: 299904

olej/plátno, rozměr 63 x 55 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Oldřich Kulhánek - Konvolut dvou kusů

Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů

Id: 304212

litografie/papír, rozměry ve výřezu 17 x 9,5 cm a 16 x 10 cm, vše značeno, číslováno, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail

Desiderius Orban - Kopcovitá krajina

Desiderius Orban
Kopcovitá krajina

Id: 298707

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz krakelován

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Alois Kohout - Z Provence

Alois Kohout
Z Provence

Id: 299803

olej/plátno, rozměr 37 x 43 cm, značeno vlevo dole, oděrky v malbě, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

10 500

Detail

Hella Guth - Abstraktní koláž

Hella Guth
Abstraktní koláž

Id: 302502

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

10 500

Detail

Petr Jaroš - Slunečný den

Petr Jaroš
Slunečný den

Id: 298709

olej/plátno, rozměr 70 x 83 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

František  Turek - V kavárně

František Turek
V kavárně

Id: 299902

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 500

Detail