Čas na serveru 07:47:01

Aukce LXXIII./2021

  Neznačeno - Květinové zátiší

Neznačeno
Květinové zátiší

Id: 300410

olej/plátno, rozměr 104 x 73 cm, v minulosti restaurováno, rentoilováno, novodobě rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

  Autor neurčen - V parku

V parku

Id: 301707

olej/plátno, rozměr 23 x 33 cm, značeno vpravo dole s datací, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Příhozy: 48

Zdeněk Červinka - Přívoz

Zdeněk Červinka
Přívoz

Id: 304203

olej/dřevěná deska, rozměr 19 x 30 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail

Václav Špála - Dívka v sukni

Dívka v sukni

Id: 299405

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 14 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Účastníci: 19

Jan Honsa - Hamry u Hlinska

Jan Honsa
Hamry u Hlinska

Id: 300606

olej/karton, rozměr 23 x 32,5 cm, značeno vpravo dole, drobné oděrky v malbě, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Jan Rapin - Dívka s odhalenými ňadry

Jan Rapin
Dívka s odhalenými ňadry

Id: 301002

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, popsáno na zadní straně,po

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Olbram Zoubek - Astrologie

Astrologie

Id: 301401

papírový reliéf/zlato, rozměr ve výřezu 39 x 39 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1997, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

19 100

Detail

Alfons Mucha - Léto

Alfons Mucha
Léto

Id: 304503

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 14 cm, značeno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

18 500

Detail

Miloslav  Holý - Červená střecha ve stromech

Miloslav Holý
Červená střecha ve stromech

Id: 302901

olej/karton, rozměr 24 x 31 cm, značeno vpravo dole s datací, původní štítek na zadní straně, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Emil Orlík - Červánky v Japonsku

Emil Orlík
Červánky v Japonsku

Id: 300901

akvarel/papír, rozměr 24 x 32 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně evidenční číslo

Vyvolávací cena:
3 800

17 500

Detail

Angelo Jan Zeyer - Kamenitý potok

Angelo Jan Zeyer
Kamenitý potok

Id: 301709

olej/plátno, rozměr 75,5 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 100

Detail

Václav Chochola - Salvador Dalí

Václav Chochola
Salvador Dalí

Id: 299802

fotografie, velikost listu 29,5 x 21 cm, značeno vpravo dole, archiv Chochola, razítko archivu na zadní straně viz foto, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Vlastislav Hofman - Akt

Vlastislav Hofman
Akt

Id: 300404

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr 18,5 x 14 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Jaroslav Grus - Stavba silnice

Jaroslav Grus
Stavba silnice

Id: 300502

olej/karton, rozměr 60 x 98 cm, neznačeno, na zadní straně vývozní štítek s razítkem NG v Praze, původem z německé soukromé sbírky (Mnichov), rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Riko(Emerich) Mikeska - Motiv z jihu

Riko(Emerich) Mikeska
Motiv z jihu

Id: 303002

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

16 500

Detail