Čas na serveru 06:23:55

Aukce LXXIII./2021

Jindra Kocourek - Turbína

Jindra Kocourek
Turbína

Id: 302902

olej/sololit, rozměr 41,5 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

16 100

Detail

Jiří Máška - Gauguin a jeho sny

Jiří Máška
Gauguin a jeho sny

Id: 302301

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Guillaume Coustou - Cvičitel

Guillaume Coustou
Cvičitel

Id: 303803

bronzová plastika, rozměr celkový včetně kamenného podstavce 64 cm, značeno ve spodní části, stav viz foto

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Igor Kitzberger - Marabu

Igor Kitzberger
Marabu

Id: 299201

bronzová plastika, celková výška s kamenným podstavcem 32 cm, výška plastiky 26 cm, značeno na plastice, stav viz foto

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Miloš Jiránek - Městská brána

Miloš Jiránek
Městská brána

Id: 301703

pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 35 x 24,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám, vada ve skle

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Josef Konečný - Letní kytice

Josef Konečný
Letní kytice

Id: 298202

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Fritz Chwala - Vodní zátočina

Fritz Chwala
Vodní zátočina

Id: 299302

olej/plátno, rozměr 53 x 80 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, obraz lokálně protržen viz foto

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Ivan Ouhel - Kompozice

Ivan Ouhel
Kompozice

Id: 303004

olej/karton, rozměr 100 x 74 cm, značeno vpravo dole s datací, zaskleno v kazetovém rámu

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Těla

Oldřich Kulhánek
Těla

Id: 303701

litografie/papír, rozměr listu 47,8 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Josef  Svoboda - Podzim v oboře

Josef Svoboda
Podzim v oboře

Id: 301505

olej/plátno, rozměr 53 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

13 750

Detail

Konštantín Bauer - Krajina

Konštantín Bauer
Krajina

Id: 301702

olej/karton, rozměr 21 x 24 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 701

Detail

Jiří Máška - Claude Monet a jeho sny

Jiří Máška
Claude Monet a jeho sny

Id: 300001

olej/plátno, rozměr 85 x 120 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Igor Kitzberger - Bojovník

Igor Kitzberger
Bojovník

Id: 300303

patinovaná bronzová a kolorovaná plastika na kamenném podstavci, celková výška 28,8 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

  Neznačeno - Konvolut dvou kusů

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 300411

olej/plátno, rozměr každého 47 x 68 cm, drobně poškozená malba, poškozené rámy

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Ludvík Kuba - Portrét

Ludvík Kuba
Portrét

Id: 303801

olej/plátno, rozměr 75 x 52 cm, značeno vlevo nahoře, datováno, zaskleno, poškozené rámování

Vyvolávací cena:
4 800

13 500

Detail