Čas na serveru 15:03:41

Aukce LXXIII./2021

Zdeněk Červinka - Klauni

Zdeněk Červinka
Klauni

Id: 304204

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

František Kupka - Skica

František Kupka
Skica

Id: 304809

tužka/papír, rozměr listu 21,5 x 13 cm, neznačeno, autorství připsáno J. Waldesem profesoru Kupkovi, popsáno a datováno vlevo dole, drobná kresba na zadní straně, list poškozen viz foto, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Zdeněk Burian - Ovocné zátiší

Zdeněk Burian
Ovocné zátiší

Id: 305002

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 22 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Víc, ještě víc

Oldřich Kulhánek
Víc, ještě víc

Id: 298801

litografie/papír, rozměr tisku 65,5 x 49 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 500

Detail

Laszlo Neogrady - Lesní potok

Laszlo Neogrady
Lesní potok

Id: 303001

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

26 000

Detail

Příhozy: 50

Josef Procházka - Zasněžený podvečer

Josef Procházka
Zasněžený podvečer

Id: 304504

olej/karton, rozměr 24 x 39 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

Vyvolávací cena:
3 800

26 000

Detail

Účastníci: 19

Leopold Musil - Zima

Leopold Musil
Zima

Id: 299901

olej/sololit, rozměr 51 x 79 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Příhozy: 59

Jaromír Kunc - Na Kampě

Jaromír Kunc
Na Kampě

Id: 299906

tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 27,5 x 38 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

25 000

Detail

Příhozy: 56

Olbram Zoubek - Anděl ze zvěstování

Anděl ze zvěstování

Id: 300304

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 20,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 1995, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Olbram Zoubek - Štěstěna

Štěstěna

Id: 300305

papírový reliéf/zlato, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, rok vzniku 2014, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Gustav  Porš - Rozkvetlý keř

Gustav Porš
Rozkvetlý keř

Id: 300903

olej/plátno, rozměr 33,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 50

Stanislav Lolek - Rozkvetlý park

Stanislav Lolek
Rozkvetlý park

Id: 301503

olej/karton, rozměr 27 x 36 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Souzvuk

Oldřich Kulhánek
Souzvuk

Id: 302603

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 37 cm, značeno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Hella Guth - Barevná abstrakce

Hella Guth
Barevná abstrakce

Id: 302501

tempera/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

22 500

Detail

Příhozy: 50

Vojtěch  Sedláček - Na poli

Vojtěch Sedláček
Na poli

Id: 300403

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 36 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

22 000

Detail