Čas na serveru 08:22:55

Aukce LXXIII./2021

Max Švabinský - V parku

Max Švabinský
V parku

Id: 305102

litografie/papír, rozměr listu 32 x 24 cm, značeno tužkou vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

Milan Knížák - Abstraktní barvy

Milan Knížák
Abstraktní barvy

Id: 298401

tempera/papír, rozměr listu 42 x 29 cm, značeno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

František  Turek - Komedie del arte

František Turek
Komedie del arte

Id: 299909

olej/sololit, rozměr 32 x 44 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, původní štítek na zadní straně, na zadní straně věnování Josefu Bekovi

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Oldřich Kerhart - Říční zátočina

Oldřich Kerhart
Říční zátočina

Id: 300401

olej/deska, rozměr viditelný 29 x 55,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Václav Haise - Harlekýn

Václav Haise
Harlekýn

Id: 302005

olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, značeno vpravo nahoře, na několika místech lokálně poškozená malba, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vojtěch Preissig - Korytná

Vojtěch Preissig
Korytná

Id: 298702

mezzotinta/papír, rozměr tisku 29 x 49 cm, značeno vlevo dole včetně datace a popisu, list vpravo nahoře poškozen viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Constantin Font - Akt sedící ženy

Constantin Font
Akt sedící ženy

Id: 299701

olej/plátno, rozměr 55 x 46 cm, značeno vlevo nahoře, oděrky na rámu , přiložen soudně-znalecký posudek Jindřicha Vydry, akademického malíře

Vyvolávací cena:

Detail

František Emler - Zátiší

František Emler
Zátiší

Id: 300307

olej/deska, rozměr 30 x 66 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Karel Hodr - Podzim na strouze

Karel Hodr
Podzim na strouze

Id: 298703

olej/karton, rozměr 22 x 49 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně ověřovací list, poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Věnceslav Černý - Pouští a pralesem č. 11

Věnceslav Černý
Pouští a pralesem č. 11

Id: 299404

akvarel/kvaš/papír, rozměr kresby 30 x 19,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

7 900

Detail

Josef Loukota - Mýtická scéna

Josef Loukota
Mýtická scéna

Id: 300604

akvarel/kvaš/papír, rozměr 41 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Vojtěch Preissig - Pražská ulička

Vojtěch Preissig
Pražská ulička

Id: 302401

barevná akvatinta/papír, rozměr tisku 22,5 x 18,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, kazetový rám

Vyvolávací cena:
3 800

7 000

Detail

Jan  Smetana - Dívčí akt

Jan Smetana
Dívčí akt

Id: 298905

lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 60 x 44 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Dívka se závojem

František Tichý
Dívka se závojem

Id: 302008

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 13 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Ullmann - Před bouří

Josef Ullmann
Před bouří

Id: 300607

barevná kresba/papír, rozměr kresby 18 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

6 000

Detail