Čas na serveru 17:35:08

Aukce LXXIII./2021

Jiří Anderle - Prodavač tabáku

Prodavač tabáku

Id: 302010

litografie/papír, rozměr tisku 15,5 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole autorský tisk, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Emil Pitter - Pošumavský motiv

Emil Pitter
Pošumavský motiv

Id: 301504

olej/plátno, rozměr 54 x 72 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Julius Klever - Zimní večer

Julius Klever
Zimní večer

Id: 302007

olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Rudolf Zich - Stromy

Rudolf Zich
Stromy

Id: 298706

kombinovaná technika/koláž/sololit, rozměr 67 x 46 cm, značeno nečitelně vpravo dole včetně datace, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Zátiší

Zátiší

Id: 300409

olej/plátno, rozměr 50 x 63 cm, značeno monogramem vpravo dole, obraz značně poškozen, poškozený rám

Vyvolávací cena:
2 800

Detail

Endre  Nemes - Abstrakce I.

Endre Nemes
Abstrakce I.

Id: 304802

barevná litografie/papír, rozměr listu 71,5 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Věnceslav Černý - Na poli slávy č. 11

Věnceslav Černý
Na poli slávy č. 11

Id: 299401

kvaš/papír, rozměr listu 31,5 x 21,5 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Věnceslav Černý - Na poli slávy č. 7

Věnceslav Černý
Na poli slávy č. 7

Id: 299402

akvarel/kvaš/papír, rozměr listu 31,5 x 21,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, jedná se o ilustraci ke knize H. Sienkiewicze Spisy, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Gimbel Tobias - Společnost v parku

Gimbel Tobias
Společnost v parku

Id: 304302

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 11,2 x 8,2 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 101

Detail

Charles Kvapil - Akt stojící ženy

Charles Kvapil
Akt stojící ženy

Id: 299704

kresba hrudkou/papír, rozměr ve výřezu 70 x 50 cm, značeno a datováno uprostřed dole, v ploše papíru drobné tečky, stav viz foto, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek Jindřicha Vydry, akademického malíře

Vyvolávací cena:
3 800

4 100

Detail

  Autor neurčen - Procházka u zříceniny

Procházka u zříceniny

Id: 302009

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr ve výřezu 13 x 16,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 033

Detail

Čeněk Choděra - Ervěnická elektrárna

Čeněk Choděra
Ervěnická elektrárna

Id: 299908

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vpravo dole, datováno, pospáno na zadní straně, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Oldřich Koníček - Na vyhlídce

Oldřich Koníček
Na vyhlídce

Id: 300408

olej/sololit, rozměr 48 x 45 cm, značeno vlevo dole, drobné oděrky v malbě, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Karel Růžička Rodon - Cirkus

Karel Růžička Rodon
Cirkus

Id: 302903

olej/překližka, rozměr 25,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Endre  Nemes - Abstrakce II.

Endre Nemes
Abstrakce II.

Id: 304803

barevná litografie/papír, rozměr listu 51,5 x 72 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

3 200

Detail